Ghalla Népe (PDA verzió!) ::: [vendég] o Event szörnylista o Szörnyvadászat o Morf feltalálások o Spunk oldala o Túlélők Földje: Tűzvihar o Tudásbázis o Regisztráció o Csoportok o Hírek o Fórum o TKTK o Piactér
Vissza a témákhoz!
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]

70.TK, Hatalom Kártyái bajnokság, Levegő Síkja (639,111 - 639,111) (1. oldal)

Figyelem! A hozzászólás szövege HTML-ként értelmeződik, következésképp a csibecsőrök közé írt egybefüggő szavak ELVESZNEK! A csibecsőröket írd át pl. szögletes zárójelre a hozzászólás beküldése előtt! Köszi!

Melyik karaktered nevében szólsz hozzá:



175 Buvos Bonyok (#5175) ::: 2026.05.25. 14:37  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Ha szerveződne újabb csapat akkor szóljatok, megpróbálnám ezt is.
 
174Kadera ::: 2026.03.12. 09:18  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Én is köszönöm!
 
173Garaz ::: 2026.03.12. 06:19  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
En is koszi!
 
172Twang ::: 2026.03.12. 05:21  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Sikerült, köszönöm szépen!
 
171Garaz ::: 2026.03.11. 20:44  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Elnezest, ket napja voltam utoljara TF kozelben, ma este megprobalom futtatni.
 
170Kadera ::: 2026.03.11. 09:47  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Mikor futtatjuk??
 
169Kadera ::: 2026.03.10. 15:47  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Kiadtam Én is statok rendben!
 
168Keiko Hideyoshi (#3042) ::: 2026.03.10. 09:14  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Kiadtam a TK-t, a statok rendben vannak!
 
167Garaz ::: 2026.03.09. 22:55  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Előbb helyett utóbb, de végül megismertem a TK-t, szóval mehet a TK 70 4255
 
166Kadera ::: 2026.03.07. 09:14  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Rendben szóljatok és beállok!
 
165Garaz ::: 2026.03.07. 06:56  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Jo, legkorabban hetfo delelott tudok lepni, utana tudjuk tolni.
 
164Twang ::: 2026.03.06. 22:01  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Twang, Kadera, vezethetem en akar, csak az elozobol meg bennem van a para, hogy valamit elszurok megint es nem lesz jo. Bar itt mondjuk nincs nagy rakeszules, statikusak a feltetelek. Gond az, hogy meg nem ismerem a TK-t, tudtok igy jelentkezni?

Nem, először fel kell venned, máskülönben hibaüzenetet ad. De nem gond, én nem sietek...
(Hivatkozott üzenet: [Garaz], 2026.03.06. 21:24)
 
163Garaz ::: 2026.03.06. 21:24  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Twang, Kadera, vezethetem en akar, csak az elozobol meg bennem van a para, hogy valamit elszurok megint es nem lesz jo. Bar itt mondjuk nincs nagy rakeszules, statikusak a feltetelek. Gond az, hogy meg nem ismerem a TK-t, tudtok igy jelentkezni?
 
162Kadera ::: 2026.03.05. 13:15  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Én bármelyik nap tudok jelentkezni, ha van aki vezeti :)
 
161Twang ::: 2026.03.05. 10:58  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Ha szóltok, nekem lényegében bármikor jó. Azt viszont megköszönném, ha valaki más vezetné.
 
160Garaz ::: 2026.03.04. 22:39  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Beneditta, te is jelentkeznel? Ha az segit, oszolhatunk ket csoportra 2+2-vel es akkor mindannyian tudunk menni, csak akkor csapatonkent kell egy lelekko. Az en csapatomban bevallalok egyet, ha erre jutunk.
 
159 Beneditta (#4562) ::: 2026.03.04. 22:13  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
.
 
158Garaz ::: 2026.03.04. 20:01  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Meg is vagyunk hárman! Mikor lenne jó nektek lefuttatni?
 
157Keiko Hideyoshi (#3042) ::: 2026.03.04. 13:50  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Mindenképpen jönnék, tudom is hozni a 700-as IQ-t és egészséget.
 
156Garaz ::: 2026.03.03. 11:04  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Jelen!
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]