| 175 | Buvos Bonyok (#5175) ::: 2026.05.25. 14:37 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Ha szerveződne újabb csapat akkor szóljatok, megpróbálnám ezt is. |
| |
| 174 | Kadera ::: 2026.03.12. 09:18 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Én is köszönöm! |
| |
| 173 | Garaz ::: 2026.03.12. 06:19 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| En is koszi! |
| |
| 172 | Twang ::: 2026.03.12. 05:21 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Sikerült, köszönöm szépen! |
| |
| 171 | Garaz ::: 2026.03.11. 20:44 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Elnezest, ket napja voltam utoljara TF kozelben, ma este megprobalom futtatni. |
| |
| 170 | Kadera ::: 2026.03.11. 09:47 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Mikor futtatjuk?? |
| |
| 169 | Kadera ::: 2026.03.10. 15:47 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Kiadtam Én is statok rendben! |
| |
| 168 | Keiko Hideyoshi (#3042) ::: 2026.03.10. 09:14 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Kiadtam a TK-t, a statok rendben vannak! |
| |
| 167 | Garaz ::: 2026.03.09. 22:55 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Előbb helyett utóbb, de végül megismertem a TK-t, szóval mehet a TK 70 4255 |
| |
| 166 | Kadera ::: 2026.03.07. 09:14 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Rendben szóljatok és beállok! |
| |
| 165 | Garaz ::: 2026.03.07. 06:56 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Jo, legkorabban hetfo delelott tudok lepni, utana tudjuk tolni. |
| |
| 164 | Twang ::: 2026.03.06. 22:01 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Twang, Kadera, vezethetem en akar, csak az elozobol meg bennem van a para, hogy valamit elszurok megint es nem lesz jo. Bar itt mondjuk nincs nagy rakeszules, statikusak a feltetelek. Gond az, hogy meg nem ismerem a TK-t, tudtok igy jelentkezni?
Nem, először fel kell venned, máskülönben hibaüzenetet ad. De nem gond, én nem sietek... |
| (Hivatkozott üzenet: [Garaz], 2026.03.06. 21:24) |
| |
| 163 | Garaz ::: 2026.03.06. 21:24 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Twang, Kadera, vezethetem en akar, csak az elozobol meg bennem van a para, hogy valamit elszurok megint es nem lesz jo. Bar itt mondjuk nincs nagy rakeszules, statikusak a feltetelek. Gond az, hogy meg nem ismerem a TK-t, tudtok igy jelentkezni? |
| |
| 162 | Kadera ::: 2026.03.05. 13:15 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Én bármelyik nap tudok jelentkezni, ha van aki vezeti :) |
| |
| 161 | Twang ::: 2026.03.05. 10:58 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Ha szóltok, nekem lényegében bármikor jó. Azt viszont megköszönném, ha valaki más vezetné.  |
| |
| 160 | Garaz ::: 2026.03.04. 22:39 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Beneditta, te is jelentkeznel? Ha az segit, oszolhatunk ket csoportra 2+2-vel es akkor mindannyian tudunk menni, csak akkor csapatonkent kell egy lelekko. Az en csapatomban bevallalok egyet, ha erre jutunk. |
| |
| 159 | Beneditta (#4562) ::: 2026.03.04. 22:13 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| . |
| |
| 158 | Garaz ::: 2026.03.04. 20:01 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Meg is vagyunk hárman! Mikor lenne jó nektek lefuttatni? |
| |
| 157 | Keiko Hideyoshi (#3042) ::: 2026.03.04. 13:50 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Mindenképpen jönnék, tudom is hozni a 700-as IQ-t és egészséget. |
| |
| 156 | Garaz ::: 2026.03.03. 11:04 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Jelen! |
| |