| 184 | Buvos Bonyok (#5175) ::: 2026.05.25. 14:36 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Mik lennének a feltételek ide? Nem rég ideje vagyok itt ezért félve kérdezem, hogy alkalmas lennék-e ide? |
| |
| 183 | Garaz ::: 2026.03.16. 21:49 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Nos, megnéztem az utolsó hullám 3 sárkányát tesztcsatában, siralmas lett az eredmény. Kicsit kell reszelnem a beállításokon, belefér még az időbe nektek? |
| |
| 182 | Beneditta (#4562) ::: 2026.03.15. 07:59 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Én csatlakoznék, ha beférek. Víz síkről most készülök föld síkra 200+ szint. Ez nem tudom mire elég. Lehet csak töltelék, de lehet hogy némi ütőerőt is képviselnék... |
| |
| 181 | vyrydy ::: 2026.03.14. 18:39 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Ja, velem úgy számoljatok, hogy csak többen lennénk, KF-esként.
|
| |
| 180 | Garaz ::: 2026.03.13. 17:51 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Haaaat, megneztem, ez ugy tunik, egy hentelesi menet lenne. Friss Levego sikos karikent, szerintetek gondot jelenthet, hogy nekem nincs az alap fiftyfifty vedelmemen kivul meg semmi a temposztazis ellen, es rendszerint a legfobb istenseg, Murphey (Ghallan ismertneve Miklosrandom) se szokott velem lenni?nem akarok a harmadik hullamban elmenekulni... |
| |
| 179 | Garaz ::: 2026.03.12. 15:50 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Megnezem mi kell ide es visszajelzek |
| |
| 178 | Kadera ::: 2026.03.12. 10:46 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Akkor még egy ember kellene klónnal és akkor leszünk 5 en :) |
| |
| 177 | vyrydy ::: 2026.03.12. 10:37 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Tőteléknek jönnék. |
| |
| 176 | Kadera ::: 2026.03.12. 10:00 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Na akkor ide valaki? :) |
| |
| 175 | vyrydy ::: 2026.03.03. 11:18 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| KF-ről jönnék tölteléknek, ha elbírja a csapat. |
| |
| 174 | Garaz ::: 2026.03.03. 11:09 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Megprobalhatom ezt is, de meg csak most tettem be a labam erre a sikra. Elvileg a beallitasaimat igazitottam, de meg nem probaltam ki semmit. |
| |
| 173 | Kadera ::: 2026.03.03. 10:44 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Ide majd valaki? |
| |
| 172 | dotyu ::: 2024.04.07. 20:00 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Köszi, hogy még befértem! |
| |
| 171 | Hajnalcsillag ::: 2024.04.07. 19:37 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Köszi szépen a közös kalandot!  |
| |
| 170 | Spunk ::: 2024.04.07. 18:27 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Örülök, hogy minden rendben volt és hogy végül én nem is kellettem hozzá, köszönhetően dotyu beugrásának.  |
| |
| 169 | Alaria ::: 2024.04.07. 15:40 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Nem volt ra szukseg, a kaland sikeresen lefutott! Koszi a reszvetelt mindenkinek!  |
| |
| 168 | dotyu ::: 2024.04.07. 15:16 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| esetleg bedobsz te is egy LK-t? Adom a zsetont rá. |
| |
| 167 | Alaria ::: 2024.04.07. 15:11 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Rendben, akkor nekivagunk 4-en elvileg nem lesz gond, remelem. 
Mindjart irom az UL-t. |
| |
| 166 | dotyu ::: 2024.04.07. 14:51 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
tk 71 2894 többszemélyes kaland 71 2894
Egy Testvéred a segítségedet kéri, te pedig mész, mert szükség van rád. Megidézve a Jelet, utat nyitsz a kasztroplanáris téren keresztül. A Láng ragyogása vezet a sötétségen át - a megbeszélt találkahely közelében térsz vissza a valóságba. Gyorsan körülnézel, ki van már itt: Hajnalcsillag, Enwor Etdran. Közösen megválasztott vezetőtök, Radul Renier érkeztével közös kalandra indultok majd. |
| |
| 165 | dotyu ::: 2024.04.07. 13:28 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Szia Spunk,
Nemtom Enwor elég-e ide, de talán igen, yalanna tényleg csak tölteléknek lesz.
És akkor marahat az LK is. Én nagyob LK-val jövök RF-ről akkor.
Üdv,
Dotyu |
| |