Ghalla Népe (PDA verzió!) ::: [vendég] o Event szörnylista o Szörnyvadászat o Morf feltalálások o Spunk oldala o Túlélők Földje: Tűzvihar o Tudásbázis o Regisztráció o Csoportok o Hírek o Fórum o TKTK o Piactér
Vissza a témákhoz!
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]

71.TK, Az Elf próbatétele, Levegő Síkja (657,92 - 654,96) (1. oldal)

Figyelem! A hozzászólás szövege HTML-ként értelmeződik, következésképp a csibecsőrök közé írt egybefüggő szavak ELVESZNEK! A csibecsőröket írd át pl. szögletes zárójelre a hozzászólás beküldése előtt! Köszi!

Melyik karaktered nevében szólsz hozzá:



184 Buvos Bonyok (#5175) ::: 2026.05.25. 14:36  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Mik lennének a feltételek ide? Nem rég ideje vagyok itt ezért félve kérdezem, hogy alkalmas lennék-e ide?
 
183Garaz ::: 2026.03.16. 21:49  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Nos, megnéztem az utolsó hullám 3 sárkányát tesztcsatában, siralmas lett az eredmény. Kicsit kell reszelnem a beállításokon, belefér még az időbe nektek?
 
182 Beneditta (#4562) ::: 2026.03.15. 07:59  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Én csatlakoznék, ha beférek. Víz síkről most készülök föld síkra 200+ szint. Ez nem tudom mire elég. Lehet csak töltelék, de lehet hogy némi ütőerőt is képviselnék...
 
181vyrydy ::: 2026.03.14. 18:39  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Ja, velem úgy számoljatok, hogy csak többen lennénk, KF-esként.
 
180Garaz ::: 2026.03.13. 17:51  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Haaaat, megneztem, ez ugy tunik, egy hentelesi menet lenne. Friss Levego sikos karikent, szerintetek gondot jelenthet, hogy nekem nincs az alap fiftyfifty vedelmemen kivul meg semmi a temposztazis ellen, es rendszerint a legfobb istenseg, Murphey (Ghallan ismertneve Miklosrandom) se szokott velem lenni?nem akarok a harmadik hullamban elmenekulni...
 
179Garaz ::: 2026.03.12. 15:50  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Megnezem mi kell ide es visszajelzek
 
178Kadera ::: 2026.03.12. 10:46  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Akkor még egy ember kellene klónnal és akkor leszünk 5 en :)
 
177vyrydy ::: 2026.03.12. 10:37  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Tőteléknek jönnék.
 
176Kadera ::: 2026.03.12. 10:00  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Na akkor ide valaki? :)
 
175vyrydy ::: 2026.03.03. 11:18  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
KF-ről jönnék tölteléknek, ha elbírja a csapat.
 
174Garaz ::: 2026.03.03. 11:09  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Megprobalhatom ezt is, de meg csak most tettem be a labam erre a sikra. Elvileg a beallitasaimat igazitottam, de meg nem probaltam ki semmit.
 
173Kadera ::: 2026.03.03. 10:44  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Ide majd valaki?
 
172dotyu ::: 2024.04.07. 20:00  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Köszi, hogy még befértem!
 
171Hajnalcsillag ::: 2024.04.07. 19:37  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Köszi szépen a közös kalandot!
 
170Spunk ::: 2024.04.07. 18:27  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Örülök, hogy minden rendben volt és hogy végül én nem is kellettem hozzá, köszönhetően dotyu beugrásának.
 
169Alaria ::: 2024.04.07. 15:40  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Nem volt ra szukseg, a kaland sikeresen lefutott! Koszi a reszvetelt mindenkinek!
 
168dotyu ::: 2024.04.07. 15:16  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
esetleg bedobsz te is egy LK-t? Adom a zsetont rá.
 
167Alaria ::: 2024.04.07. 15:11  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Rendben, akkor nekivagunk 4-en elvileg nem lesz gond, remelem.
Mindjart irom az UL-t.
 
166dotyu ::: 2024.04.07. 14:51  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
tk 71 2894 többszemélyes kaland 71 2894
Egy Testvéred a segítségedet kéri, te pedig mész, mert szükség van rád. Megidézve a Jelet, utat nyitsz a kasztroplanáris téren keresztül. A Láng ragyogása vezet a sötétségen át - a megbeszélt találkahely közelében térsz vissza a valóságba. Gyorsan körülnézel, ki van már itt: Hajnalcsillag, Enwor Etdran. Közösen megválasztott vezetőtök, Radul Renier érkeztével közös kalandra indultok majd.
 
165dotyu ::: 2024.04.07. 13:28  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Szia Spunk,

Nemtom Enwor elég-e ide, de talán igen, yalanna tényleg csak tölteléknek lesz.

És akkor marahat az LK is. Én nagyob LK-val jövök RF-ről akkor.

Üdv,
Dotyu
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]