| 5930 | Miko ::: 2023.05.09. 21:00 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
En is:
Gyorsan körülnézel, ki van már itt: Abu-Habel-Khabeb. Most már csak várni kell! Amint A Tűzhajú ideér, indulhat a közös kaland! |
| |
| 5929 | Bal Dahin (#3867) ::: 2023.05.09. 15:47 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
A Tűzhajú vezeti majd a TK-t, már csak arra kell odafigyelni, hogy ne legyen lélekkavics senkinél és mindenkinél legyen
+ teriád fétis (sajnos hiába járhatok be a császárhoz, a TK-nál ezt nézik)
+ szamuráj páncéldarab (pl. rizspapír vért)
+ szamuráj fegyver (nálam van wakizashi)
Az ellenfeleket vidáman ledarálom egyedül is 
Abuval jelentkeztem. |
| (Hivatkozott üzenet: [pterois], 2023.05.09. 10:30) |
| |
| 5928 | pterois ::: 2023.05.09. 10:30 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
A Tűzhajú vezeti majd a TK-t, már csak arra kell odafigyelni, hogy ne legyen lélekkavics senkinél és mindenkinél legyen
+ teriád fétis (sajnos hiába járhatok be a császárhoz, a TK-nál ezt nézik)
+ szamuráj páncéldarab (pl. rizspapír vért)
+ szamuráj fegyver (nálam van wakizashi)
Az ellenfeleket vidáman ledarálom egyedül is  |
| |
| 5927 | Bal Dahin (#3867) ::: 2023.04.21. 12:12 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Hajnalcsillagnak hála megvannak a holmik, ha kiderül, mikor indulunk és ki vezeti, tudok jönni. |
| |
| 5926 | Bal Dahin (#3867) ::: 2023.04.16. 15:50 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Így van, pontosan 5 emberes a kaland. Szóval nem szabad lélekkövet vinni, ha öten megyünk, mert azt rögtön a kaland elején használjuk is és akkor máris bukta van, nem fog lefutni a Tk.
Ahogy lejjebb is írták, szamuráj páncéldarabokat nem kell KF-elni, elég ha nálad van.
Aztán van 4 csata, alapból 1v1. De ha nem is győzöd le az ellenfelet, nem gond, a többiek majd leverik, te meg a csata után visszajössz. A Tk végén meg te is kapsz jutalmat. Elvileg.
Pontosítok: Arra gondoltam, hogy Abunál még nincs teriád fétis - ezt kapnia kell valamelyikőtöktől. Nincs szamuráj fegyvere - beugrok vele Alanorba, vagy kap vagy nem. A páncélt kiveszi a KT kincstárból. Tehát: akinél lélekkő van, az maradjon utoljára a jelentkezésben és lehetőleg ő vezesse a TK-t. Ha Abunak mindent sikerül összeszednem , akkor az utolsó jelentkező a bankba teszi a lélekkövet. Ha nem sikerül, akkor nála kell hogy legyen a lélekkő, különben négyen maradtok.
Keleten kószál, a ryuku küldetésektől távol van. Ha TK-nak előfeltétele bármelyik is, akkor neki eleve bukta. Pterois szerint nincs ilyen előfeltétel, nekem meg jól jön ha az erősebb kalandozókhoz csatlakozva újabb TK-t tudok Abuval teljesíteni. |
| (Hivatkozott üzenet: [Hajnalcsillag], 2023.04.16. 13:04) |
| |
| 5925 | Hajnalcsillag ::: 2023.04.16. 13:04 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Így van, pontosan 5 emberes a kaland. Szóval nem szabad lélekkövet vinni, ha öten megyünk, mert azt rögtön a kaland elején használjuk is és akkor máris bukta van, nem fog lefutni a Tk.
Ahogy lejjebb is írták, szamuráj páncéldarabokat nem kell KF-elni, elég ha nálad van.
Aztán van 4 csata, alapból 1v1. De ha nem is győzöd le az ellenfelet, nem gond, a többiek majd leverik, te meg a csata után visszajössz. A Tk végén meg te is kapsz jutalmat. Elvileg.
|
| |
| 5924 | pterois ::: 2023.04.15. 18:17 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
A szamuráj ingyombingyomokat KF-elni kell, vagy elég ha Abunál vannak? Teriád fétise nincs, azt valamelyikőtöktől kérnék. Mindenesetre a lélekkő tényleg jó ötlet, mert csak egyvalami hibádzik Abunál és máris négyen maradtok. Akkor meg megy egy fordulótok a levesbe, amit nem szeretnék.
Pontosan 5 fő szükséges hozzá. Se több, se kevesebb. |
| (Hivatkozott üzenet: [Bal Dahin], 2023.04.14. 15:05) |
| |
| 5923 | Yoro ::: 2023.04.14. 21:54 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
A szamuráj ingyombingyomokat KF-elni kell, vagy elég ha Abunál vannak?
Nem kell KF-elni. |
| (Hivatkozott üzenet: [Bal Dahin], 2023.04.14. 15:05) |
| |
| 5922 | Bal Dahin (#3867) ::: 2023.04.14. 15:05 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| A szamuráj ingyombingyomokat KF-elni kell, vagy elég ha Abunál vannak? Teriád fétise nincs, azt valamelyikőtöktől kérnék. Mindenesetre a lélekkő tényleg jó ötlet, mert csak egyvalami hibádzik Abunál és máris négyen maradtok. Akkor meg megy egy fordulótok a levesbe, amit nem szeretnék. |
| |
| 5921 | Miko ::: 2023.04.14. 14:23 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Nekem mindegy ki vezeti, csak irjatok meg a parancsot kerlek es h mikor menjunk! |
| |
| 5920 | pterois ::: 2023.04.14. 12:49 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Akkor már ketten vagyunk. :) Ha nem jövünk össze öten, szívesen bedobok egy lélekkövet.
Leszünk négyen is, csak nekem meg a Tűzhajúnak is el kell felejteni a TK-t... Na meg akkor beugrok egy boltba valami fegyverért, mert az már nincs nálam 
Abu lehet az ötödik, csak akkor rá is rá kell dobálni a cuccokat, meg ő nem elég erős ryukuhoz, de annyi baj legyen. Csak ehhez akkor KT-n belül kellene vezetni a TK-t.
Ja meg a Tűzhajúnak még meg kell ismernie a felsőbb beavatkozás varit, mert az neki nincs meg  |
| (Hivatkozott üzenet: [pterois], 2023.04.12. 11:17) |
| |
| 5919 | pterois ::: 2023.04.12. 11:17 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Akkor már ketten vagyunk. :) Ha nem jövünk össze öten, szívesen bedobok egy lélekkövet.
Leszünk négyen is, csak nekem meg a Tűzhajúnak is el kell felejteni a TK-t... Na meg akkor beugrok egy boltba valami fegyverért, mert az már nincs nálam  |
| (Hivatkozott üzenet: [Hajnalcsillag], 2023.04.10. 21:11) |
| |
| 5918 | Hajnalcsillag ::: 2023.04.10. 21:11 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Akkor már ketten vagyunk. :) Ha nem jövünk össze öten, szívesen bedobok egy lélekkövet. |
| |
| 5917 | Miko ::: 2023.04.10. 17:29 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| En jonnek. |
| |
| 5916 | Hajnalcsillag ::: 2023.04.06. 21:03 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Ide keresnék társakat. |
| |
| 5915 | Pumee ::: 2023.03.08. 09:29 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Esetleg valaki(k)? |
| |
| 5914 | Asahi (#5373) ::: 2023.02.04. 19:14 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Mehetünk! |
| |
| 5913 | Wolfy ::: 2023.02.03. 16:14 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| 1-2 heten belul esetleg jonne valaki erre? En 3 karakterrel beszallnek. |
| |
| 5912 | Asahi (#5373) ::: 2023.01.22. 16:20 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Ez aktuális lehet valakinek? |
| |
| 5911 | Bruti ::: 2023.01.12. 15:18 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Koszi enis |
| |