Ghalla Népe (PDA verzió!) ::: [vendég] o Event szörnylista o Szörnyvadászat o Morf feltalálások o Spunk oldala o Túlélők Földje: Tűzvihar o Tudásbázis o Regisztráció o Csoportok o Hírek o Fórum o TKTK o Piactér
Vissza a témákhoz!
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] ... [43]

Daxx (1. oldal)

Figyelem! A hozzászólás szövege HTML-ként értelmeződik, következésképp a csibecsőrök közé írt egybefüggő szavak ELVESZNEK! A csibecsőröket írd át pl. szögletes zárójelre a hozzászólás beküldése előtt! Köszi!

Melyik karaktered nevében szólsz hozzá:



849Danair ::: 2026.06.15. 16:34  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Azért a krant ősmassza is baszott necces volt a 928-ik körben... Az is készülös volt, meg az előtte labiban a LVL2 Krantok hát az 5 kör volt... Nagyon élveztem, már nem tudtam mit kitalálni. Csak akkor mentek le a nagyobb szörnyek ha kevesebb HP-t dobott nekik a program, iszonyat nehéz volt.

De legalább a Fonálgyűrű pipa.
 
848Miko ::: 2026.06.15. 09:17  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Koszonom szepen, sikerult. Az utanam jovoknek leirom, egyszer vkinek szerintem hasznos lesz:

A korabban emlitettek mellett elkeszitettem a Daxx-os morf italokat, kicsit varialtam meg a gear-en, iszonyuan benyomtam szakeval ( [104 pontot használtál fel) , beraktam tamadonak a kristalyfelhot es elsore leborult.
 
847Miko ::: 2026.06.14. 18:22  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Koszonom mindharmotoknak!

Neal: bevallom a berzerker ital abszoludt ujdonsag volt.
Salle: persze a 7es /7es reg megvan. de a tobbi karinak mind 14es volt mire ideert es azzal lazan levertek.
Albi: pedig a 39esen levo az gyengebb, vagy legalabbis nalam tuti az volt: "sebzés: 284177" ennyitol borult
 
846Albertus a Retro (#2889) ::: 2026.06.14. 18:15  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Ez a 38.pont?Én kitartás,őskáosz( 6875) kristályfelhő( 36968 ) plusz átváltottam azt hiszem Jégisten kopjára a vari miatt.A 39.ponton levővel nem bírtam.
 
845Salle ::: 2026.06.14. 16:56  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Szeretnék tanácsot kérni, hogy 1500-1600 körüli kis karival hogyan lehetne leverni a 359-es labiban a legutolsó kraun mágialidércet.

Ezek voltak:

varázslat: daxx harcmodor, pszi őrjöngés, zan energia (nem jött be 5900) és pajzszúzás 28e.

tárgyak: isteni erőital előholtra, daxx vérpezsdítő, bűvital, friss életkarika és élőkesztyű, sámándob, kékkenőcs, halálesszencia, aranykenőcs, plusz van egy csomó extra licites cucc rajta: isteni rúna, krőzus medál és kitűző, tomarr, őv, gyűrű, karkötő slot, bronztiara.

Megvettem a harci bónuszt is bónuszból több körben is.

285-298e körül sebzek így, 305e kéne legalább. Bármilyen ötletet szívesen fogadnék, hogy hogyan tudnék még egy kicsit húzni rajta. Az a baj, hogy már csak 2 savgolyó maradt, szóval aránylag biztosra kéne menni.

(ütőfegyver szakim nincs és mivel nem hiányzik sok sebzés, jó lenne megoldani a morzsolós trükk nélkül)


Neal által írtakon kívül esetleg még ha nagyon nem megy, akkor T-rúnás bónusszal átrakni ütőre a fegyverszakit , és Morzsoló + balkezes ütő -> a morzsoló pajzszúzását nem fogja meg a mágialidérc tau spelles rezisztje. Amit vesztesz fizikai sebzésben azt bőven beveri a skálázott pajzszúzás.
Illetve esetleg vlagyi gyűr, élet gyűrű, ha még felfér, vagy ami sebzést ad tárgy.
Szakéból egyre növekvő TVP költség mellett lehet vedelni, random sebzés és azt hiszem +20 sebzés a vége.
7-es átütés/áttörés van már? Az is nagyon sokat segít.
(Hivatkozott üzenet: [Miko], 2026.06.14. 14:25)
 
844Neal ::: 2026.06.14. 15:30  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
+berzerker ital
+ sok szaké
 
843Miko ::: 2026.06.14. 14:42  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Bennem is felmerült, h lehet h ezzel megszivatom magam, de hát ezt írja az enc:

"Csak a kraun romok mélyén találkozhatsz ezekkel a furcsa élőholtakkal"
 
842Titusz mester ::: 2026.06.14. 14:38  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Biztos, hogy élőhalott a faj és nem kraun mondjuk?
 
841Miko ::: 2026.06.14. 14:25  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Szeretnék tanácsot kérni, hogy 1500-1600 körüli kis karival hogyan lehetne leverni a 359-es labiban a legutolsó kraun mágialidércet.

Ezek voltak:

varázslat: daxx harcmodor, pszi őrjöngés, zan energia (nem jött be 5900) és pajzszúzás 28e.

tárgyak: isteni erőital előholtra, daxx vérpezsdítő, bűvital, friss életkarika és élőkesztyű, sámándob, kékkenőcs, halálesszencia, aranykenőcs, plusz van egy csomó extra licites cucc rajta: isteni rúna, krőzus medál és kitűző, tomarr, őv, gyűrű, karkötő slot, bronztiara.

Megvettem a harci bónuszt is bónuszból több körben is.

285-298e körül sebzek így, 305e kéne legalább. Bármilyen ötletet szívesen fogadnék, hogy hogyan tudnék még egy kicsit húzni rajta. Az a baj, hogy már csak 2 savgolyó maradt, szóval aránylag biztosra kéne menni.

(ütőfegyver szakim nincs és mivel nem hiányzik sok sebzés, jó lenne megoldani a morzsolós trükk nélkül)
 
840Danair ::: 2026.06.02. 11:07  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Ténlyeg nem legenda a 113-ikból esett 1
 
839Salle ::: 2026.06.02. 10:56  Felhasználó ignorálásaVálasz erre

Ahogy Ery írta... Beállítottam, hogy nem átadható. Boltból is kiveszem hamarosan.

Ok
(Hivatkozott üzenet: [játékvezető], 2026.06.02. 10:28)
 
838játékvezető ::: 2026.06.02. 10:28  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Amúgy ilyenkor érdemes rákérdezni a JV-nél, mert néha elfelejt beállítani ilyen dolgokat a tárgyaknál (pl, hogy nem átadható). Általában a tooltip a jó, csak hiányzik a beállítása, ne bugoljál:)

Ahogy Ery írta... Beállítottam, hogy nem átadható. Boltból is kiveszem hamarosan.
(Hivatkozott üzenet: [Erynome], 2026.06.01. 21:29)
 
837Salle ::: 2026.06.01. 21:44  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Egyébként az enc. se írja hogy "nagyon őrzöd" , vagy más erre utalót.

Már régóta bent van nekem HUban így boltba került már biztosan jó pár db
(Hivatkozott üzenet: [Erynome], 2026.06.01. 21:29)
 
836Erynome ::: 2026.06.01. 21:29  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Az obszkubátor gyöngy az ugye csak legenda? 94-ből egy se esett...
Már nem lehet találni vagy ez is egy ilyen SZOPATÁS jaaaa boccsánat ez is feature.
Fairlight hívőként isteni küldi lényhez nem esett 40+ fordulóig az elején...
Borzalmasan szar a drop rate-je.
Ám amit csak később vettem észre, hogy az általam elképzelttel ellentétben átadható, a tool tip hibás
Ha írsz kari számot akkor most is át tudok dobni, lépek este többet.


Amúgy ilyenkor érdemes rákérdezni a JV-nél, mert néha elfelejt beállítani ilyen dolgokat a tárgyaknál (pl, hogy nem átadható). Általában a tooltip a jó, csak hiányzik a beállítása, ne bugoljál:)
(Hivatkozott üzenet: [Salle], 2026.06.01. 18:16)
 
835Danair ::: 2026.06.01. 20:35  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Végre egy értelmes csata

Máris újabb ellenfél érkezik: egy mindenható ganüid! De hiszen ez a méltán híres/hírhedt Ultranüid! {védettsége: 1290 szúró, 1290 vágó, 1290 ütő ellen.}
A Rubinnyakék segít a harcban. Ellenfeled nehezen követi a felgyorsított mozdulataidat. (Támadása és védekezése csökken.) Gyorsan felraksz egy fizikai pajzs II varázslatot. Az ősi mágia oltalmazón körbeöleli testedet. Morgan szilánkja gyógyít (+40 életpont). Védekezésképp villámgyorsan felhúzol egy titánok haragja varázst. Öregedtél 2 évet. Gyógyulsz (+40 életpont). Mormolsz, majd ujjaidból kirepül egy isteni átok III varázslat. A lény immúnis erre a varázslatra! A szilánk működik (+40 életpont). Ellenfeledre háló varázslatot lősz. Semmi eredménye! A szilánk működik (+40 életpont). Távolról plazmarajzás varázslatot lő rád a másik. 6010 életpontot vesztettél. A rajzó plazma teljesen összeéget. (-300 támadás). Üdvözlésképpen egy ultradetonáció varázslatot ereszt meg irányodba ellenfeled. A manaretesz elnyeli a varázslatot. Ellenfeled támadó varázslatot alkalmaz: éjfatty sikoly varázslatot lő rád. 5407 életpontot vesztettél. A rettenetes éjfatty sikoly megbénít egy pillanatra. (-200 támadás, -50 sebzés). Teli erőből nerub dobónyilat dobsz az ellenfeledre. Hogy pontosabban célozhass, Muo-Tie Nyugalmának technikáját alkalmazod. Elrepül 36 nerub dobónyíl. Több lövedéked átfúrja az Ultranüid testét. Kritikus ütés! (35 támadással 4872 életpontot sebezve.) Ellenfeledet védi immunitása. Nagyobb tűzelementálod alaposan megpörköli az ellenfél testét. 228 életpontot sebződik. A ganüid rád lehel 40576 életpontot vesztettél! A halhatatlanság varázslat megment: +27196 életerő. Elszántan a másikra rohansz. Ellenfeled nem menekülhet: a kí döbbenetes Haláltáncába kezdesz. A támadás javítása érdekében Sashorgot alkalmazol.
...
{Csatastatisztika; sebzés: 137380, sebződés: 157742, gyógyulás: 57402, összesen: -100340 ÉP}
Minden elfeketedik, mintha egy feneketlen kútba zuhannál. A halál nyújtja feléd ölelő karjait.
Feltámadsz! (+35837 életpont.)

Pikeman volt a szerencsés Daxx elején áll x éve.
 
834Boldfellow,a lovag (#4325) ::: 2026.06.01. 18:46  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Szia!

Én vennék 2-t. (4325)



Az obszkubátor gyöngy az ugye csak legenda? 94-ből egy se esett...

Már nem lehet találni vagy ez is egy ilyen SZOPATÁS jaaaa boccsánat ez is feature.

Fairlight hívőként isteni küldi lényhez nem esett 40+ fordulóig az elején...
Borzalmasan szar a drop rate-je.
Ám amit csak később vettem észre, hogy az általam elképzelttel ellentétben átadható, a tool tip hibás

Ha írsz kari számot akkor most is át tudok dobni, lépek este többet.

(Hivatkozott üzenet: [Salle], 2026.06.01. 18:16)
 
833Salle ::: 2026.06.01. 18:16  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Az obszkubátor gyöngy az ugye csak legenda? 94-ből egy se esett...

Már nem lehet találni vagy ez is egy ilyen SZOPATÁS jaaaa boccsánat ez is feature.


Fairlight hívőként isteni küldi lényhez nem esett 40+ fordulóig az elején...
Borzalmasan szar a drop rate-je.
Ám amit csak később vettem észre, hogy az általam elképzelttel ellentétben átadható, a tool tip hibás

Ha írsz kari számot akkor most is át tudok dobni, lépek este többet.

(Hivatkozott üzenet: [Danair], 2026.06.01. 17:07)
 
832Danair ::: 2026.06.01. 17:07  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Az obszkubátor gyöngy az ugye csak legenda? 94-ből egy se esett...

Már nem lehet találni vagy ez is egy ilyen SZOPATÁS jaaaa boccsánat ez is feature.
 
831Danair ::: 2026.05.28. 09:26  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Ez mi a szar????? Ez miatt latt borzadájfos a fordulom!
ek 559 790 20 t. energia kisütése: 559 790 20
A varázslat csődöt mondott: nem érted, miért. [0 pontot használtál fel, van még 1548.]
Mindenem volt hozzá, és nem ezen a mezőn álltam...

Ez direkt így van. Amíg meg nem ölöd a célzott szörnyet a Paracentrum sorban a 352-es labirintusban, addig V 198 , EK 559 nem működik ha a X koordináta 789 vagy nagyobb. Tehát max a 788 oszlopra tudsz teleportálni, onnan gyalogolni kell a labirintusokhoz amik ott vannak a 2 épület küldetéseinél. Amíg ez nincs meg , addig a víz mezőkre se tudsz rálépni ! sehol!
Amint eljutsz oda a küldetéssorban és megölöd a 352-ben a 3.szint 39-nél a 2 ganüidet, onnantól a 835-836-ig bárhová tudsz teleportálni, illetve tudsz hajózni is keleten és nyugaton.
Illetve V 198 és EK 559 korlát CSAK odafelé működik. Ha 789-795 vagy nyugaton, onnan a v 416 is működik ÉS 788 alatti területre is ki tudsz teleportálni.


Ez mind nagyon Cuki, de ez SEHOVA nem volt leírva, a kisujjábból szopja ki ezeket az ember?????

Amúgy köszi a választ, de ha ezt tudom nyilván nem teleportáltam volna oda... Emiatt viiszont rakás szar lett a kör.
(Hivatkozott üzenet: [Salle], 2026.05.27. 22:44)
 
830Salle ::: 2026.05.27. 22:44  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Ez mi a szar????? Ez miatt latt borzadájfos a fordulom!
ek 559 790 20 t. energia kisütése: 559 790 20
A varázslat csődöt mondott: nem érted, miért. [0 pontot használtál fel, van még 1548.]
Mindenem volt hozzá, és nem ezen a mezőn álltam...


Ez direkt így van. Amíg meg nem ölöd a célzott szörnyet a Paracentrum sorban a 352-es labirintusban, addig V 198 , EK 559 nem működik ha a X koordináta 789 vagy nagyobb. Tehát max a 788 oszlopra tudsz teleportálni, onnan gyalogolni kell a labirintusokhoz amik ott vannak a 2 épület küldetéseinél. Amíg ez nincs meg , addig a víz mezőkre se tudsz rálépni ! sehol!
Amint eljutsz oda a küldetéssorban és megölöd a 352-ben a 3.szint 39-nél a 2 ganüidet, onnantól a 835-836-ig bárhová tudsz teleportálni, illetve tudsz hajózni is keleten és nyugaton.
Illetve V 198 és EK 559 korlát CSAK odafelé működik. Ha 789-795 vagy nyugaton, onnan a v 416 is működik ÉS 788 alatti területre is ki tudsz teleportálni.
(Hivatkozott üzenet: [Danair], 2026.05.27. 22:30)
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] ... [43]