| 73 | Dras ::: 2017.09.09. 10:15 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Erre is mennék megint, úgyhogy ha valakit érdekel... |
| |
| 72 | McS ::: 2017.08.28. 15:30 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Megpróbálod kizárni a tudatodból a külvilágot, miközben a közösbe áramoltatsz 455 varázspontot. Neal Syrrus-Derra 17317, Scott Jordo Lee 27924, Gorhud 26456, Drasworth Shengorr 27924, Drasworth Shengorr másolat 27924 Elkezded te is áramoltatni a manát a térkapu-rajzolatba.
Híján vagy a varázsenergiának - gyorsan összetörsz 1 varázskövet. (+500 varázspont.) Megújítod az áldomás IV varázslatot. [-420 varázspont.] [+1% teo] (Varázsolsz:) Gyorsan semlegesíted a mérget. Kinyered egy manakristály energiáját. (+1000 varázspont.) Megújítod a méregsemlegesítés varázslatot. [-420 varázspont.] [+2% teo] {Csatastatisztika; sebzés: 107757, sebződés: 69075, gyógyulás: 43344, összesen: -25731 ÉP}
Minden elsötétül előtted... Ez már bizonyosan a halál. Feltámadsz! (+15569 életpont.)
Rég voltam töltelék, de nem is olyan rossz érzés;)
Kösz mindenkinek! |
| |
| 71 | Dras ::: 2017.08.27. 12:19 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Na, sikeresen lement, kösz mindenkinek. |
| |
| 70 | Spunk ::: 2017.08.26. 15:56 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Na beálltam. Spunk, adsz egy fordulószámot? Sorszámozék akkor holnapra.
4346_1546 |
| (Hivatkozott üzenet: [Dras], 2017.08.26. 12:26) |
| |
| 69 | McS ::: 2017.08.26. 13:44 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Akkor ez nektek draga lesz:( sorry... |
| |
| 68 | Dras ::: 2017.08.26. 13:37 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Először leszedi a 128000 VP-t a csapatról, azután van csata. |
| |
| 67 | McS ::: 2017.08.26. 13:01 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Mi a TK-ban a probak sorrendje? 455 VPben jottem, ha eloszor csata van, akkor csak betorok ra vmit....... |
| |
| 66 | Dras ::: 2017.08.26. 12:26 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Na beálltam. Spunk, adsz egy fordulószámot? Sorszámozék akkor holnapra. |
| |
| 65 | Neal ::: 2017.08.26. 11:12 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Gyere, fix a jutalom es legyen tuti a tk siker. |
| |
| 64 | Gorhud ::: 2017.08.26. 11:06 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Én is tudok jönni, ha kell segítség. |
| |
| 63 | Neal ::: 2017.08.26. 10:02 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Ez 4 kari ill ha Dras lélekkövezik, akkor 5.
Mivel 7 lény jön, és számolva h mindenki az elsőjét fixen leveri, akkor ha a 2.-ra nem is elég a harci kör akkor is 5 lény lemegy, marad 2 lény és 3 kari, ami a 2. körben találkozik. |
| |
| 62 | Neal ::: 2017.08.26. 09:57 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Dras visszajelzett, Neallel jövök, McS-vel beszéltem jön, Spunk indít, akkor csak Ci nem jelzett még. |
| |
| 61 | Spunk ::: 2017.08.26. 09:50 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Lesz ebből holnapi futtatás srácok? Nem szeretnek napokat ott állni, akkor inkább nem lépek meg oda.
Evlileg ma beáll McS, Dras és talán te is. Ci viszont Szerdán kérdezett, válaszoltam neki, azóta olvasatlan a levél, szóval csak remélem. Viszont mivel TK-ban nincs DVK, két ellenfél legyőzése sem jelenthet gondot, ha bírjátok ÉP-vel (meg persze VP-vel, mert azt be kell tolni, úgyhogy lehetőleg ne 0 körüli VP-vel gyertek). |
| (Hivatkozott üzenet: [Neal], 2017.08.26. 09:22) |
| |
| 60 | Neal ::: 2017.08.26. 09:22 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Lesz ebből holnapi futtatás srácok? Nem szeretnek napokat ott állni, akkor inkább nem lépek meg oda. |
| |
| 59 | Dras ::: 2017.08.26. 09:22 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| No worries, ma beállok én is. |
| |
| 58 | Neal ::: 2017.08.25. 20:26 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| En ott leszek |
| |
| 57 | Spunk ::: 2017.08.25. 20:23 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Remélem holnap mindenki beáll, mert privát ide, tervezés oda még senki nem érkezett meg. |
| |
| 56 | Spunk ::: 2017.08.22. 23:50 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Akkor legyen Vasárnap. Legkésőbb Szombaton álljon be mindenki, Vasárnap meg futtatom.
TK 69 4346.
Küldök privátokat is. |
| |
| 55 | Dras ::: 2017.08.22. 22:23 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Ja, elb***tam... találjunk másik időpontot :) |
| |
| 54 | Spunk ::: 2017.08.22. 21:16 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Nálam van egy lélekkő, szóval így megvan hat ember. Mikor menjünk? Mit szólnátok a szerdához?
Melyik Szerdához? Még nem állt be senki.  |
| (Hivatkozott üzenet: [Dras], 2017.08.20. 11:20) |
| |