Ghalla Népe (PDA verzió!) ::: [vendég] o Event szörnylista o Szörnyvadászat o Morf feltalálások o Spunk oldala o Túlélők Földje: Tűzvihar o Tudásbázis o Regisztráció o Csoportok o Hírek o Fórum o TKTK o Piactér
Vissza a témákhoz!
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]

69.TK, Síkok Vándora, Föld Síkja (654,73 - 653,76) (10. oldal)

Figyelem! A hozzászólás szövege HTML-ként értelmeződik, következésképp a csibecsőrök közé írt egybefüggő szavak ELVESZNEK! A csibecsőröket írd át pl. szögletes zárójelre a hozzászólás beküldése előtt! Köszi!

Melyik karaktered nevében szólsz hozzá:



73Dras ::: 2017.09.09. 10:15  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Erre is mennék megint, úgyhogy ha valakit érdekel...
 
72McS ::: 2017.08.28. 15:30  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Megpróbálod kizárni a tudatodból a külvilágot, miközben a közösbe áramoltatsz 455 varázspontot. Neal Syrrus-Derra 17317, Scott Jordo Lee 27924, Gorhud 26456, Drasworth Shengorr 27924, Drasworth Shengorr másolat 27924 Elkezded te is áramoltatni a manát a térkapu-rajzolatba.

Híján vagy a varázsenergiának - gyorsan összetörsz 1 varázskövet. (+500 varázspont.) Megújítod az áldomás IV varázslatot. [-420 varázspont.] [+1% teo] (Varázsolsz:) Gyorsan semlegesíted a mérget. Kinyered egy manakristály energiáját. (+1000 varázspont.) Megújítod a méregsemlegesítés varázslatot. [-420 varázspont.] [+2% teo] {Csatastatisztika; sebzés: 107757, sebződés: 69075, gyógyulás: 43344, összesen: -25731 ÉP}
Minden elsötétül előtted... Ez már bizonyosan a halál. Feltámadsz! (+15569 életpont.)

Rég voltam töltelék, de nem is olyan rossz érzés;)
Kösz mindenkinek!
 
71Dras ::: 2017.08.27. 12:19  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Na, sikeresen lement, kösz mindenkinek.
 
70Spunk ::: 2017.08.26. 15:56  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Na beálltam. Spunk, adsz egy fordulószámot? Sorszámozék akkor holnapra.

4346_1546
(Hivatkozott üzenet: [Dras], 2017.08.26. 12:26)
 
69McS ::: 2017.08.26. 13:44  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Akkor ez nektek draga lesz:( sorry...
 
68Dras ::: 2017.08.26. 13:37  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Először leszedi a 128000 VP-t a csapatról, azután van csata.
 
67McS ::: 2017.08.26. 13:01  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Mi a TK-ban a probak sorrendje? 455 VPben jottem, ha eloszor csata van, akkor csak betorok ra vmit.......
 
66Dras ::: 2017.08.26. 12:26  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Na beálltam. Spunk, adsz egy fordulószámot? Sorszámozék akkor holnapra.
 
65Neal ::: 2017.08.26. 11:12  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Gyere, fix a jutalom es legyen tuti a tk siker.
 
64Gorhud ::: 2017.08.26. 11:06  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Én is tudok jönni, ha kell segítség.
 
63Neal ::: 2017.08.26. 10:02  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Ez 4 kari ill ha Dras lélekkövezik, akkor 5.
Mivel 7 lény jön, és számolva h mindenki az elsőjét fixen leveri, akkor ha a 2.-ra nem is elég a harci kör akkor is 5 lény lemegy, marad 2 lény és 3 kari, ami a 2. körben találkozik.
 
62Neal ::: 2017.08.26. 09:57  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Dras visszajelzett, Neallel jövök, McS-vel beszéltem jön, Spunk indít, akkor csak Ci nem jelzett még.
 
61Spunk ::: 2017.08.26. 09:50  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Lesz ebből holnapi futtatás srácok? Nem szeretnek napokat ott állni, akkor inkább nem lépek meg oda.

Evlileg ma beáll McS, Dras és talán te is. Ci viszont Szerdán kérdezett, válaszoltam neki, azóta olvasatlan a levél, szóval csak remélem. Viszont mivel TK-ban nincs DVK, két ellenfél legyőzése sem jelenthet gondot, ha bírjátok ÉP-vel (meg persze VP-vel, mert azt be kell tolni, úgyhogy lehetőleg ne 0 körüli VP-vel gyertek).
(Hivatkozott üzenet: [Neal], 2017.08.26. 09:22)
 
60Neal ::: 2017.08.26. 09:22  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Lesz ebből holnapi futtatás srácok? Nem szeretnek napokat ott állni, akkor inkább nem lépek meg oda.
 
59Dras ::: 2017.08.26. 09:22  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
No worries, ma beállok én is.
 
58Neal ::: 2017.08.25. 20:26  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
En ott leszek
 
57Spunk ::: 2017.08.25. 20:23  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Remélem holnap mindenki beáll, mert privát ide, tervezés oda még senki nem érkezett meg.
 
56Spunk ::: 2017.08.22. 23:50  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Akkor legyen Vasárnap. Legkésőbb Szombaton álljon be mindenki, Vasárnap meg futtatom.
TK 69 4346.

Küldök privátokat is.
 
55Dras ::: 2017.08.22. 22:23  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Ja, elb***tam... találjunk másik időpontot :)
 
54Spunk ::: 2017.08.22. 21:16  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Nálam van egy lélekkő, szóval így megvan hat ember. Mikor menjünk? Mit szólnátok a szerdához?

Melyik Szerdához? Még nem állt be senki.
(Hivatkozott üzenet: [Dras], 2017.08.20. 11:20)
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]