Ghalla Népe (PDA verzió!) ::: [vendég] o Event szörnylista o Szörnyvadászat o Morf feltalálások o Spunk oldala o Túlélők Földje: Tűzvihar o Tudásbázis o Regisztráció o Csoportok o Hírek o Fórum o TKTK o Piactér
Vissza a témákhoz!
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] ... [66]

7.TK, Síkok Vándorának védelme, Sötét Föld (364,61 - 372,106) (4. oldal)

Figyelem! A hozzászólás szövege HTML-ként értelmeződik, következésképp a csibecsőrök közé írt egybefüggő szavak ELVESZNEK! A csibecsőröket írd át pl. szögletes zárójelre a hozzászólás beküldése előtt! Köszi!

Melyik karaktered nevében szólsz hozzá:



1252Katerina ::: 2019.03.03. 18:51  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Nah akkor mikor nyomjuk ezt es ki jon meg?
 
1251Torq ::: 2019.03.03. 00:05  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Engem is erdekelne, de majd csak a jovo heten, lesz meg akkor valaki?

Nem tudom Gal-ék mikorra gondolták, Katerina/Peradur kiadtam Ip Man-ra egy tk 7 4073-at. Nekem mindegy mikor fut
(Hivatkozott üzenet: [Katerina], 2019.02.28. 17:47)
 
1250Peradur ::: 2019.03.02. 18:33  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
jövő héten jönnék én is ha lehet! akár 2 karival is!
 
1249Torq ::: 2019.03.02. 18:15  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Engem is erdekelne, de majd csak a jovo heten, lesz meg akkor valaki?

Most tudok lépni, van már valami parancs ? Két forduló de inkább három (lenne egy labim) ha lenne egy kód még ma beállnék, mindegy mikor fut
(Hivatkozott üzenet: [Katerina], 2019.02.28. 17:47)
 
1248Katerina ::: 2019.02.28. 17:47  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Engem is erdekelne, de majd csak a jovo heten, lesz meg akkor valaki?
 
1247Garaz ::: 2019.02.28. 14:02  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Ez nekem sincs meg, ha betársulhatnék, megköszönném.
Holnap nem tudok lépni, csak este.
 
1246Torq ::: 2019.02.28. 12:10  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Sziasztok!

Ehhez lenne kedve valakinek?


Mikor akarnád futtatni ? Nekem két kör kell ahoz hogy odaérjek ma még pont annyit tudnék lépni. Ha az úgy jó a mai negyedikkel beállok, csak kéne egy parancs

Update : szívás, holnap nő csak a játékhetem :(
(Hivatkozott üzenet: [Gal Mantelpe], 2019.02.27. 12:47)
 
1245Adelic ::: 2019.02.28. 04:39  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
en is jonnek!
 
1244Torq ::: 2019.02.28. 01:01  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Sziasztok!

Ehhez lenne kedve valakinek?


Én jönnék
(Hivatkozott üzenet: [Gal Mantelpe], 2019.02.27. 12:47)
 
1243Gal Mantelpe ::: 2019.02.27. 12:47  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Sziasztok!

Ehhez lenne kedve valakinek?
 
1242Peti ::: 2018.11.21. 22:14  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Bandámat keresem, akár csak egy személyig is, jelige: "lélekkő van"

Erre is jönnék, szintén decemberben.
(Hivatkozott üzenet: [Garaz], 2018.11.20. 15:07)
 
1241Garaz ::: 2018.11.20. 15:07  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Bandámat keresem, akár csak egy személyig is, jelige: "lélekkő van"
 
1240rpotor ::: 2018.06.09. 09:21  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Lelekharangot tudom passzolni.

Azt megköszönném! Mondj majd egy árat és akkor az ásatásos TK-nál el is boltolhatnánk.
(Hivatkozott üzenet: [Falgi], 2018.06.08. 13:23)
 
1239Falgi ::: 2018.06.08. 13:23  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Lelekharangot tudom passzolni.
 
1238rpotor ::: 2018.06.08. 13:01  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Jaja, ez is kipipálva.
Ha véletlenül az Ouitmlen esszenciája vagy a lélekharang nálatok már HU-ban van vagy aukcióra tennétek, akkor szóljatok. :D
 
1237Falgi ::: 2018.06.08. 12:39  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Siker! :)
Borsodi, holnap egy 15os TK?
 
1236Falgi ::: 2018.06.08. 10:06  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Megy. Ul elkuldve. Hetvegen bealltok a 15-re is? :)
 
1235rpotor ::: 2018.06.08. 10:04  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Elvileg helyben vagyunk, délben akár mehet is.
 
1234borsodi ::: 2018.06.07. 17:36  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Én is.
 
1233rpotor ::: 2018.06.07. 07:38  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Okés, péntek reggel be tudok állni én is.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] ... [66]