| 1252 | Katerina ::: 2019.03.03. 18:51 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Nah akkor mikor nyomjuk ezt es ki jon meg? |
| |
| 1251 | Torq ::: 2019.03.03. 00:05 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Engem is erdekelne, de majd csak a jovo heten, lesz meg akkor valaki?
Nem tudom Gal-ék mikorra gondolták, Katerina/Peradur kiadtam Ip Man-ra egy tk 7 4073-at. Nekem mindegy mikor fut |
| (Hivatkozott üzenet: [Katerina], 2019.02.28. 17:47) |
| |
| 1250 | Peradur ::: 2019.03.02. 18:33 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| jövő héten jönnék én is ha lehet! akár 2 karival is! |
| |
| 1249 | Torq ::: 2019.03.02. 18:15 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Engem is erdekelne, de majd csak a jovo heten, lesz meg akkor valaki?
Most tudok lépni, van már valami parancs ? Két forduló de inkább három (lenne egy labim) ha lenne egy kód még ma beállnék, mindegy mikor fut |
| (Hivatkozott üzenet: [Katerina], 2019.02.28. 17:47) |
| |
| 1248 | Katerina ::: 2019.02.28. 17:47 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Engem is erdekelne, de majd csak a jovo heten, lesz meg akkor valaki? |
| |
| 1247 | Garaz ::: 2019.02.28. 14:02 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Ez nekem sincs meg, ha betársulhatnék, megköszönném.
Holnap nem tudok lépni, csak este. |
| |
| 1246 | Torq ::: 2019.02.28. 12:10 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Sziasztok!
Ehhez lenne kedve valakinek?
Mikor akarnád futtatni ? Nekem két kör kell ahoz hogy odaérjek ma még pont annyit tudnék lépni. Ha az úgy jó a mai negyedikkel beállok, csak kéne egy parancs
Update : szívás, holnap nő csak a játékhetem :( |
| (Hivatkozott üzenet: [Gal Mantelpe], 2019.02.27. 12:47) |
| |
| 1245 | Adelic ::: 2019.02.28. 04:39 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| en is jonnek! |
| |
| 1244 | Torq ::: 2019.02.28. 01:01 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Sziasztok!
Ehhez lenne kedve valakinek?
Én jönnék |
| (Hivatkozott üzenet: [Gal Mantelpe], 2019.02.27. 12:47) |
| |
| 1243 | Gal Mantelpe ::: 2019.02.27. 12:47 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Sziasztok!
Ehhez lenne kedve valakinek? |
| |
| 1242 | Peti ::: 2018.11.21. 22:14 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Bandámat keresem, akár csak egy személyig is, jelige: "lélekkő van"
Erre is jönnék, szintén decemberben. |
| (Hivatkozott üzenet: [Garaz], 2018.11.20. 15:07) |
| |
| 1241 | Garaz ::: 2018.11.20. 15:07 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Bandámat keresem, akár csak egy személyig is, jelige: "lélekkő van" |
| |
| 1240 | rpotor ::: 2018.06.09. 09:21 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Lelekharangot tudom passzolni.
Azt megköszönném! Mondj majd egy árat és akkor az ásatásos TK-nál el is boltolhatnánk. |
| (Hivatkozott üzenet: [Falgi], 2018.06.08. 13:23) |
| |
| 1239 | Falgi ::: 2018.06.08. 13:23 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Lelekharangot tudom passzolni. |
| |
| 1238 | rpotor ::: 2018.06.08. 13:01 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Jaja, ez is kipipálva.
Ha véletlenül az Ouitmlen esszenciája vagy a lélekharang nálatok már HU-ban van vagy aukcióra tennétek, akkor szóljatok. :D |
| |
| 1237 | Falgi ::: 2018.06.08. 12:39 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Siker! :)
Borsodi, holnap egy 15os TK? |
| |
| 1236 | Falgi ::: 2018.06.08. 10:06 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Megy. Ul elkuldve. Hetvegen bealltok a 15-re is? :) |
| |
| 1235 | rpotor ::: 2018.06.08. 10:04 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Elvileg helyben vagyunk, délben akár mehet is. |
| |
| 1234 | borsodi ::: 2018.06.07. 17:36 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Én is. |
| |
| 1233 | rpotor ::: 2018.06.07. 07:38 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Okés, péntek reggel be tudok állni én is. |
| |