Ghalla Népe (PDA verzió!) ::: [vendég] o Event szörnylista o Szörnyvadászat o Morf feltalálások o Spunk oldala o Túlélők Földje: Tűzvihar o Tudásbázis o Regisztráció o Csoportok o Hírek o Fórum o TKTK o Piactér
Vissza a témákhoz!
[1] ... [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313]

28.TK, A Shyumaradsi család szamurájokat keres, Ryuku szigetvilág (448,19 - 491, (310. oldal)

Figyelem! A hozzászólás szövege HTML-ként értelmeződik, következésképp a csibecsőrök közé írt egybefüggő szavak ELVESZNEK! A csibecsőröket írd át pl. szögletes zárójelre a hozzászólás beküldése előtt! Köszi!

Melyik karaktered nevében szólsz hozzá:



70 Ramirez Crashed (#5451) ::: 2006.09.05. 13:57  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Akkor hozz harom embert meg es mennyunk!

En mar reg mennek, de ti allandoan huzzatok es alkudoztok...
(Hivatkozott üzenet: [Dess], 2006.09.05. 10:14)
 
69 Dess (#1490) ::: 2006.09.05. 10:14  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Na mi van akkor megcsinaljuk ezt a kalandot?
Ha Clod nem jon akkor nem vagyunk oten?
A szar tokot en is at tudom adni, ha ezen mulik, csak mennyen!

Nincs levelezőprogim, ezért egy darabig nemtok lépni...

De mindenképp jövök erre a TK-ra, addigra úgyis lesz...


En mar reg mennek, de ti allandoan huzzatok es alkudoztok...
(Hivatkozott üzenet: [Rami], 2006.09.05. 00:39)
 
68 Ramirez Crashed (#5451) ::: 2006.09.05. 00:39  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Na mi van akkor megcsinaljuk ezt a kalandot?
Ha Clod nem jon akkor nem vagyunk oten?
A szar tokot en is at tudom adni, ha ezen mulik, csak mennyen!

Nincs levelezőprogim, ezért egy darabig nemtok lépni...

De mindenképp jövök erre a TK-ra, addigra úgyis lesz...
(Hivatkozott üzenet: [Danair], 2006.09.01. 09:47)
 
67 Talabér Bözsi (#2816) ::: 2006.09.01. 09:47  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Nincs levelezőprogim, ezért egy darabig nemtok lépni...

De mindenképp jövök erre a TK-ra, addigra úgyis lesz...
 
66 Dess (#1490) ::: 2006.08.31. 09:44  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Nana nem kene beszolni!
Mikor adhatjuk ki a parancsot Clod?
Amugy Dess TE kire szavazol?


Ti szavaztok es enyem a tok. Tietek a to:k.

Legyen Clod, csak menjen mar a TK!!!
(Hivatkozott üzenet: [Rami], 2006.08.30. 22:40)
 
65 Ramirez Crashed (#5451) ::: 2006.08.30. 22:40  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Nana nem kene beszolni!
Mikor adhatjuk ki a parancsot Clod?
Amugy Dess TE kire szavazol?

Ugy hogy odaugrom es felveszem...
Ha mindketten Clodra szavaztok, akkor majd hogy donti el kinek adja a tokot?
Ki tud jobban sz***... ?
(Hivatkozott üzenet: [Dess], 2006.08.30. 11:30)
 
64 Dess (#1490) ::: 2006.08.30. 11:30  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Kicsit tevedesbe vagy, mert nekem es Clodnak is megvan a kaland felvetele!
Akkor most megse pajazol?
Így megint ketten vagyunk, csak a szavazatokra varunk!


Inkabb nem mondok semmit sem, huje Muffias.

Dess haver, ha te nem ismered a kalandot, hogy a faxba lehetnél vezető??? Csókos vagy??? Szóval Clodra szavazok, mert nekem is kellene a tok...


Ugy hogy odaugrom es felveszem...
Ha mindketten Clodra szavaztok, akkor majd hogy donti el kinek adja a tokot?
Ki tud jobban sz***... ?
(Hivatkozott üzenet: [Danair], 2006.08.30. 10:42)
 
63Danair ::: 2006.08.30. 10:42  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Kicsit tevedesbe vagy, mert nekem es Clodnak is megvan a kaland felvetele!
Akkor most megse pajazol?
Így megint ketten vagyunk, csak a szavazatokra varunk!


Inkabb nem mondok semmit sem, huje Muffias.


Dess haver, ha te nem ismered a kalandot, hogy a faxba lehetnél vezető??? Csókos vagy??? Szóval Clodra szavazok, mert nekem is kellene a tok...
(Hivatkozott üzenet: [Dess], 2006.08.29. 17:50)
 
62 Dess (#1490) ::: 2006.08.29. 17:50  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Kicsit tevedesbe vagy, mert nekem es Clodnak is megvan a kaland felvetele!
Akkor most megse pajazol?
Így megint ketten vagyunk, csak a szavazatokra varunk!


Inkabb nem mondok semmit sem, huje Muffias.
(Hivatkozott üzenet: [Rami], 2006.08.29. 17:23)
 
61 Ramirez Crashed (#5451) ::: 2006.08.29. 17:23  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Kicsit tevedesbe vagy, mert nekem es Clodnak is megvan a kaland felvetele!
Akkor most megse pajazol?
Így megint ketten vagyunk, csak a szavazatokra varunk!

Vazz, itt most az a lenyeg, hogy valaki felvegye vegre ezt a kalandot!!! Mert addig nem tudok lepni! Vagy en lepek oda, es en leszek a vezeto!
(Hivatkozott üzenet: [Dess], 2006.08.29. 09:37)
 
60 Dess (#1490) ::: 2006.08.29. 09:37  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Akkor harom pajazo van, ebbol a Clod ajanlata a legjobb, ugyhogy reszemrol Nekem johat a fegyvertok.

No, de tenyleg dontsuk el, hogy ki viszi a bandat, mert szeretnek lepni... Vagy hogy egyaltalan mikor lesz!


Vazz, itt most az a lenyeg, hogy valaki felvegye vegre ezt a kalandot!!! Mert addig nem tudok lepni! Vagy en lepek oda, es en leszek a vezeto!
(Hivatkozott üzenet: [Rami], 2006.08.28. 18:45)
 
59 Ramirez Crashed (#5451) ::: 2006.08.28. 18:45  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Akkor harom pajazo van, ebbol a Clod ajanlata a legjobb, ugyhogy reszemrol Nekem johat a fegyvertok.

No, de tenyleg dontsuk el, hogy ki viszi a bandat, mert szeretnek lepni... Vagy hogy egyaltalan mikor lesz!
(Hivatkozott üzenet: [Dess], 2006.08.28. 09:22)
 
58 Talabér Bözsi (#2816) ::: 2006.08.28. 09:24  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
nekem mind1, én nem vezetnék, nem ismerem a kalandot...
 
57 Dess (#1490) ::: 2006.08.28. 09:22  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
No, de tenyleg dontsuk el, hogy ki viszi a bandat, mert szeretnek lepni... Vagy hogy egyaltalan mikor lesz!
 
56Marcsa ::: 2006.08.28. 01:06  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
gondolom 8 + pici...
 
55 Clod Onar (#4373) ::: 2006.08.27. 22:16  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Miert, Desske, mekkora a csapatmunkad?
Nekem majdnem 7es :)
 
54 Dess (#1490) ::: 2006.08.25. 09:46  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Na akkor mikor utjuk a szamurajokat es milyen parancsot adjunk ki, vagyis akkor ki lesz a fonok?
Csak en es Clod hajtunk ra?

Én bármikor ráérek, igaz a fétis kell aukcióról, de az addigra mire csináljuk leesik...


Mint a legtapasztaltabb csapatmunka vezeto, vihetem en is a bulit...
(Hivatkozott üzenet: [Rami], 2006.08.25. 02:26)
 
53 Ramirez Crashed (#5451) ::: 2006.08.25. 02:26  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Na akkor mikor utjuk a szamurajokat es milyen parancsot adjunk ki, vagyis akkor ki lesz a fonok?
Csak en es Clod hajtunk ra?

Én bármikor ráérek, igaz a fétis kell aukcióról, de az addigra mire csináljuk leesik...
(Hivatkozott üzenet: [Danair], 2006.08.24. 13:01)
 
52 Nagyseggű Marcsa (#4943) ::: 2006.08.25. 00:22  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
szemem rajtad tartom, ejben jaro parom
 
51 Dess (#1490) ::: 2006.08.24. 15:17  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Láttam, műduzzogás volt...

Mégis mit vársz egy pupos, félszemű, félelmetesen ronda alakváltó nőtől???


Haaaaaaat, sok mindent nem, mert akkor asszony (Nagyseggu Marcsa) feneken billent...
(Hivatkozott üzenet: [Danair], 2006.08.24. 15:10)
 
[1] ... [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313]