| 8 | Killer ::: 2018.04.03. 14:25 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Köszönöm a segítséget!
Nem tudtam mi a policy az új thread-re és nem leltem igazán jót, ahova írhattam volna. Mehet a törlés persze. |
| |
| 7 | Torq ::: 2018.04.03. 14:19 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
És Borsodi mesternek igazava volt :
fa 82 4030 5 feladod a 82. tárgyat a 4030. kalandozónak (5 darabot)
Megbízást adsz a futárszolgálatnak egy csomag kézbesítésére. Előnyargal egy ezüstszín trikornis, hátán egy vikócmajom lovagol. A csomagot Hedvig a bátor részére szánod. Átadsz 5 zöld üveget. Ennek elküldése 29 arany lesz. A maki kikapja a kezedből a csomagot, és mire kettőt pislantasz, már messze jár vele. [3 pontot használtál fel, van még 217.]
OFF : Salle mehet a törlés |
| |
| 6 | Salle ::: 2018.04.03. 13:15 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| OFF: a lenti postokat nem kellene átrakni pl. a "Licit", vagy a "TF segítség" topicba és ezt törölni? |
| |
| 5 | borsodi ::: 2018.04.03. 08:50 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Nem kell ismerni a célszemélyt. |
| |
| 4 | Torq ::: 2018.04.02. 23:30 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Oks, déli táplálás után meglátjuk |
| |
| 3 | Killer ::: 2018.04.02. 22:14 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Ha futárszogálathoz nem kell ismerjelek, dobj egy kari számot ès a déli táplálással elküldöm
Látod azt én sem tudom, de megköszönöm ha megpróbálod:
#4030
|
| (Hivatkozott üzenet: [Torq], 2018.04.02. 21:28) |
| |
| 2 | Torq ::: 2018.04.02. 21:28 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Ha futárszogálathoz nem kell ismerjelek, dobj egy kari számot ès a déli táplálással elküldöm |
| |
| 1 | Killer ::: 2018.04.02. 19:50 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Kis túlélőmnek szeretnék egy zöld üveget szerezni a középső kisváros közelében, sajnos a quilli boltban nincs :/ Ha valaki ki tudna segíteni, hálás lennék! |
| |