Ghalla Népe (PDA verzió!) ::: [vendég] o Event szörnylista o Szörnyvadászat o Morf feltalálások o Spunk oldala o Túlélők Földje: Tűzvihar o Tudásbázis o Regisztráció o Csoportok o Hírek o Fórum o TKTK o Piactér
Vissza a témákhoz!
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] ... [638]

TF segítség (1. oldal)

Figyelem! A hozzászólás szövege HTML-ként értelmeződik, következésképp a csibecsőrök közé írt egybefüggő szavak ELVESZNEK! A csibecsőröket írd át pl. szögletes zárójelre a hozzászólás beküldése előtt! Köszi!

Melyik karaktered nevében szólsz hozzá:



12745jokesz ::: 2026.06.16. 21:26  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Köszi!
 
12744Yoro ::: 2026.06.16. 21:18  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Spunk és Ery szerint is vezetheti. Én hiszek nekik.
 
12743jokesz ::: 2026.06.16. 19:24  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Vezetheti a többfős kalandot olyan karakter, aki az adott kalandot már teljesítette?
 
12742Salle ::: 2026.06.16. 18:30  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Unkreálni nem lehet.
Koszi


Viszont valahol jóval később még kell 1 db dühcsillapító. Így ne dobd el :P
(Hivatkozott üzenet: [Garaz], 2026.06.16. 18:09)
 
12741Garaz ::: 2026.06.16. 18:09  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Unkreálni nem lehet.
Koszi
(Hivatkozott üzenet: [Yoro], 2026.06.16. 17:07)
 
12740Yoro ::: 2026.06.16. 17:07  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Unkreálni nem lehet.
 
12739Titusz mester ::: 2026.06.16. 12:38  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Véletlenül 2 dühcsillapítót készítettem. Unkreálható-e, vagy esetleg valahol még kelleni fog a Levegő síkját követően?

Az egyiket idd meg, hogy ne legyél dühös a kidobott cuccok miatt.
(Hivatkozott üzenet: [Garaz], 2026.06.16. 12:02)
 
12738Garaz ::: 2026.06.16. 12:02  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Véletlenül 2 dühcsillapítót készítettem. Unkreálható-e, vagy esetleg valahol még kelleni fog a Levegő síkját követően?
 
12737Chazen ::: 2026.06.04. 17:40  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
de mi a szinthatár?
Jaa. Én most 50 vagyok, nem tudom mennyi a max különbség aminél még nem bújunk el egymás elől.
(Hivatkozott üzenet: [albertus], 2026.06.04. 16:51)
 
12736albertus ::: 2026.06.04. 16:51  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Nyugaton keresek olyan jó jellemű kalandozót akit jól elverhetnék (DEM) isteni küldetéshez
Kompenzáció igény szerint


de mi a szinthatár?
(Hivatkozott üzenet: [Chazen], 2026.06.03. 19:21)
 
12735Chazen ::: 2026.06.04. 16:45  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
139-61 en van a legmagasabb szintü jó NPC nyugaton, próbáldd meg hátha ő még belefér
Sajnos nem, a szörnyvadászós event elég gyorsan túlrepített ezeken
(Hivatkozott üzenet: [kvib], 2026.06.04. 07:41)
 
12734kvib ::: 2026.06.04. 07:41  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
139-61 en van a legmagasabb szintü jó NPC nyugaton, próbáldd meg hátha ő még belefér



Dornodon hivo karakteremnel a libertani NPC elvereset is elfogadta. Hol a Tharr hivo, hol a Raia hivo tamadott meg, valahanyszor a boltos mezon jartam. (egy szint felett mar nem tamadnak)
Igen, sajnos ebből idő közben kicsúsztam úgy néz ki.
(Hivatkozott üzenet: [Chazen], 2026.06.04. 05:17)
 
12733Chazen ::: 2026.06.04. 05:17  Felhasználó ignorálásaVálasz erre

Dornodon hivo karakteremnel a libertani NPC elvereset is elfogadta. Hol a Tharr hivo, hol a Raia hivo tamadott meg, valahanyszor a boltos mezon jartam. (egy szint felett mar nem tamadnak)

Igen, sajnos ebből idő közben kicsúsztam úgy néz ki.
(Hivatkozott üzenet: [calen], 2026.06.04. 04:30)
 
12732calen ::: 2026.06.04. 04:30  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Nyugaton keresek olyan jó jellemű kalandozót akit jól elverhetnék (DEM) isteni küldetéshez
Kompenzáció igény szerint


Dornodon hivo karakteremnel a libertani NPC elvereset is elfogadta. Hol a Tharr hivo, hol a Raia hivo tamadott meg, valahanyszor a boltos mezon jartam. (egy szint felett mar nem tamadnak)
(Hivatkozott üzenet: [Chazen], 2026.06.03. 19:21)
 
12731Twang ::: 2026.06.03. 23:33  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Meg tudom erősíteni, otthoni gépemen Linux van, tökéletesen megy wine-nal, sőt, a map is.
 
12730Erynome ::: 2026.06.03. 20:10  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Létezik olyan ul tervező progi ami elindul mac os-en?

A windows-os kimondottan jól fut wine-nal mac alatt is (arm-en is megy:)
(Hivatkozott üzenet: [Mordus], 2026.06.03. 20:02)
 
12729Mordus ::: 2026.06.03. 20:02  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Létezik olyan ul tervező progi ami elindul mac os-en?
 
12728Chazen ::: 2026.06.03. 19:21  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Nyugaton keresek olyan jó jellemű kalandozót akit jól elverhetnék (DEM) isteni küldetéshez
Kompenzáció igény szerint
 
12727Twang ::: 2026.05.04. 09:09  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
A gyógyítást hogyan tudom a legegyszerűbben növelni? Most 81-es, ebből kellene ilyen 150 körülit varázsolni, hogy a remek 250-es küszöböt meg tudjam ugrani KLD-ben egy turbóval megsegítve. (Visszaolvasva a régebbi, 2019-es HSZ-eket, ez egy "népszerű" dolog volt a felfedezők körében is. )

Sajnos a legegyszerűbb a KNO. Azután jöhet a ryuku katonai kötszer, ami neked 810ÉP-t (gyógyításszaki * 10) fog gyógyítani használatonként, így rohadt sok fogyna belőle, viszont darabonként 1%-ot fejleszt is a szakin. Nekem most 621-es a gyógyításom, fordulónként lazán 1-2-vel növekszik a kötszerrel, viszont 2-3db már maxba gyógyít
Ebből kiindulva a kötszerrel, ha totembe állítod (nálam 80% alatt kötszer), akkor minden csata után elhasználsz majd belőle kb. 10+ darabot, ami száz dögre levetítve 10 szint körül hoz fordulónként. Cserébe korlátlanul kapható Ryukun, így kapásból egy 10000db körül vennék a helyedben, beraknám bankba, majd FKB 1508 40 parancsot használva tartanék belőle annyit magamnál, amennyi szükséges.


Köszi. Meg is találtam, két boltban is korlátlanul van.
(Hivatkozott üzenet: [pterois], 2026.05.04. 09:02)
 
12726pterois ::: 2026.05.04. 09:02  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
A gyógyítást hogyan tudom a legegyszerűbben növelni? Most 81-es, ebből kellene ilyen 150 körülit varázsolni, hogy a remek 250-es küszöböt meg tudjam ugrani KLD-ben egy turbóval megsegítve. (Visszaolvasva a régebbi, 2019-es HSZ-eket, ez egy "népszerű" dolog volt a felfedezők körében is. )

Sajnos a legegyszerűbb a KNO. Azután jöhet a ryuku katonai kötszer, ami neked 810ÉP-t (gyógyításszaki * 10) fog gyógyítani használatonként, így rohadt sok fogyna belőle, viszont darabonként 1%-ot fejleszt is a szakin. Nekem most 621-es a gyógyításom, fordulónként lazán 1-2-vel növekszik a kötszerrel, viszont 2-3db már maxba gyógyít
Ebből kiindulva a kötszerrel, ha totembe állítod (nálam 80% alatt kötszer), akkor minden csata után elhasználsz majd belőle kb. 10+ darabot, ami száz dögre levetítve 10 szint körül hoz fordulónként. Cserébe korlátlanul kapható Ryukun, így kapásból egy 10000db körül vennék a helyedben, beraknám bankba, majd FKB 1508 40 parancsot használva tartanék belőle annyit magamnál, amennyi szükséges.
(Hivatkozott üzenet: [Twang], 2026.05.04. 08:22)
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] ... [638]