| 12745 | jokesz ::: 2026.06.16. 21:26 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Köszi! |
| |
| 12744 | Yoro ::: 2026.06.16. 21:18 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Spunk és Ery szerint is vezetheti. Én hiszek nekik.  |
| |
| 12743 | jokesz ::: 2026.06.16. 19:24 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Vezetheti a többfős kalandot olyan karakter, aki az adott kalandot már teljesítette? |
| |
| 12742 | Salle ::: 2026.06.16. 18:30 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Unkreálni nem lehet.
Koszi
Viszont valahol jóval később még kell 1 db dühcsillapító. Így ne dobd el :P |
| (Hivatkozott üzenet: [Garaz], 2026.06.16. 18:09) |
| |
| 12741 | Garaz ::: 2026.06.16. 18:09 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Unkreálni nem lehet.
Koszi |
| (Hivatkozott üzenet: [Yoro], 2026.06.16. 17:07) |
| |
| 12740 | Yoro ::: 2026.06.16. 17:07 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Unkreálni nem lehet. |
| |
| 12739 | Titusz mester ::: 2026.06.16. 12:38 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Véletlenül 2 dühcsillapítót készítettem. Unkreálható-e, vagy esetleg valahol még kelleni fog a Levegő síkját követően?
Az egyiket idd meg, hogy ne legyél dühös a kidobott cuccok miatt. |
| (Hivatkozott üzenet: [Garaz], 2026.06.16. 12:02) |
| |
| 12738 | Garaz ::: 2026.06.16. 12:02 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Véletlenül 2 dühcsillapítót készítettem. Unkreálható-e, vagy esetleg valahol még kelleni fog a Levegő síkját követően? |
| |
| 12737 | Chazen ::: 2026.06.04. 17:40 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
de mi a szinthatár?
Jaa. Én most 50 vagyok, nem tudom mennyi a max különbség aminél még nem bújunk el egymás elől. |
| (Hivatkozott üzenet: [albertus], 2026.06.04. 16:51) |
| |
| 12736 | albertus ::: 2026.06.04. 16:51 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Nyugaton keresek olyan jó jellemű kalandozót akit jól elverhetnék (DEM) isteni küldetéshez 
Kompenzáció igény szerint 
de mi a szinthatár? |
| (Hivatkozott üzenet: [Chazen], 2026.06.03. 19:21) |
| |
| 12735 | Chazen ::: 2026.06.04. 16:45 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
139-61 en van a legmagasabb szintü jó NPC nyugaton, próbáldd meg hátha ő még belefér
Sajnos nem, a szörnyvadászós event elég gyorsan túlrepített ezeken  |
| (Hivatkozott üzenet: [kvib], 2026.06.04. 07:41) |
| |
| 12734 | kvib ::: 2026.06.04. 07:41 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
139-61 en van a legmagasabb szintü jó NPC nyugaton, próbáldd meg hátha ő még belefér
Dornodon hivo karakteremnel a libertani NPC elvereset is elfogadta. Hol a Tharr hivo, hol a Raia hivo tamadott meg, valahanyszor a boltos mezon jartam. (egy szint felett mar nem tamadnak)
Igen, sajnos ebből idő közben kicsúsztam úgy néz ki.  |
| (Hivatkozott üzenet: [Chazen], 2026.06.04. 05:17) |
| |
| 12733 | Chazen ::: 2026.06.04. 05:17 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Dornodon hivo karakteremnel a libertani NPC elvereset is elfogadta. Hol a Tharr hivo, hol a Raia hivo tamadott meg, valahanyszor a boltos mezon jartam. (egy szint felett mar nem tamadnak)
Igen, sajnos ebből idő közben kicsúsztam úgy néz ki.  |
| (Hivatkozott üzenet: [calen], 2026.06.04. 04:30) |
| |
| 12732 | calen ::: 2026.06.04. 04:30 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Nyugaton keresek olyan jó jellemű kalandozót akit jól elverhetnék (DEM) isteni küldetéshez 
Kompenzáció igény szerint 
Dornodon hivo karakteremnel a libertani NPC elvereset is elfogadta. Hol a Tharr hivo, hol a Raia hivo tamadott meg, valahanyszor a boltos mezon jartam. (egy szint felett mar nem tamadnak) |
| (Hivatkozott üzenet: [Chazen], 2026.06.03. 19:21) |
| |
| 12731 | Twang ::: 2026.06.03. 23:33 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Meg tudom erősíteni, otthoni gépemen Linux van, tökéletesen megy wine-nal, sőt, a map is. |
| |
| 12730 | Erynome ::: 2026.06.03. 20:10 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Létezik olyan ul tervező progi ami elindul mac os-en?
A windows-os kimondottan jól fut wine-nal mac alatt is (arm-en is megy:) |
| (Hivatkozott üzenet: [Mordus], 2026.06.03. 20:02) |
| |
| 12729 | Mordus ::: 2026.06.03. 20:02 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Létezik olyan ul tervező progi ami elindul mac os-en? |
| |
| 12728 | Chazen ::: 2026.06.03. 19:21 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Nyugaton keresek olyan jó jellemű kalandozót akit jól elverhetnék (DEM) isteni küldetéshez 
Kompenzáció igény szerint  |
| |
| 12727 | Twang ::: 2026.05.04. 09:09 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
A gyógyítást hogyan tudom a legegyszerűbben növelni? Most 81-es, ebből kellene ilyen 150 körülit varázsolni, hogy a remek 250-es küszöböt meg tudjam ugrani KLD-ben egy turbóval megsegítve. (Visszaolvasva a régebbi, 2019-es HSZ-eket, ez egy "népszerű" dolog volt a felfedezők körében is. )
Sajnos a legegyszerűbb a KNO. Azután jöhet a ryuku katonai kötszer, ami neked 810ÉP-t (gyógyításszaki * 10) fog gyógyítani használatonként, így rohadt sok fogyna belőle, viszont darabonként 1%-ot fejleszt is a szakin. Nekem most 621-es a gyógyításom, fordulónként lazán 1-2-vel növekszik a kötszerrel, viszont 2-3db már maxba gyógyít 
Ebből kiindulva a kötszerrel, ha totembe állítod (nálam 80% alatt kötszer), akkor minden csata után elhasználsz majd belőle kb. 10+ darabot, ami száz dögre levetítve 10 szint körül hoz fordulónként. Cserébe korlátlanul kapható Ryukun, így kapásból egy 10000db körül vennék a helyedben, beraknám bankba, majd FKB 1508 40 parancsot használva tartanék belőle annyit magamnál, amennyi szükséges.
Köszi. Meg is találtam, két boltban is korlátlanul van. |
| (Hivatkozott üzenet: [pterois], 2026.05.04. 09:02) |
| |
| 12726 | pterois ::: 2026.05.04. 09:02 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
A gyógyítást hogyan tudom a legegyszerűbben növelni? Most 81-es, ebből kellene ilyen 150 körülit varázsolni, hogy a remek 250-es küszöböt meg tudjam ugrani KLD-ben egy turbóval megsegítve. (Visszaolvasva a régebbi, 2019-es HSZ-eket, ez egy "népszerű" dolog volt a felfedezők körében is. )
Sajnos a legegyszerűbb a KNO. Azután jöhet a ryuku katonai kötszer, ami neked 810ÉP-t (gyógyításszaki * 10) fog gyógyítani használatonként, így rohadt sok fogyna belőle, viszont darabonként 1%-ot fejleszt is a szakin. Nekem most 621-es a gyógyításom, fordulónként lazán 1-2-vel növekszik a kötszerrel, viszont 2-3db már maxba gyógyít 
Ebből kiindulva a kötszerrel, ha totembe állítod (nálam 80% alatt kötszer), akkor minden csata után elhasználsz majd belőle kb. 10+ darabot, ami száz dögre levetítve 10 szint körül hoz fordulónként. Cserébe korlátlanul kapható Ryukun, így kapásból egy 10000db körül vennék a helyedben, beraknám bankba, majd FKB 1508 40 parancsot használva tartanék belőle annyit magamnál, amennyi szükséges. |
| (Hivatkozott üzenet: [Twang], 2026.05.04. 08:22) |
| |