| 583 | Garaz ::: 2026.06.12. 22:58 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
A 270-es labiban a légúr 2., a viharúr 2. és az orkánúr 2. mindegyike: { őselemi varázslat nem hat rá.},
ugyanakkor: {mentális varázslatokra érzékeny.} |
| |
| 582 | Twang ::: 2026.05.18. 19:16 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| A spektrális skorpió T parancsos. Ki van adva a feltételes támadás nagyjából minden lénycsoportra (képesség alapján), ami csak létezik, mégis bújt előle. Megnéztem Nyafi nyilvánosait, ő is T-t adott ki rá. Mélyebben nem kutatom az okát. |
| |
| 581 | Pakmara ::: 2026.05.07. 10:11 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Spunk ha erre jársz és a ryukus bejárást updateled majd valamikor a jövőben: utolsó CSV labiban fixen eső fagyor övsálról emlékezz meg kérlek. Ha jól látom csak fórumon van fent jelenleg az infó. |
| |
| 580 | Salle ::: 2026.05.07. 09:24 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Esetleg egy apró kiegészítés az Élet Földjéhez, hogy élő faágra működik a Sheran cserepe. (Ez azért érdemelhet egy fél mondatot, mert abból, hogy szaporítható, nekem pl. ez nem következett automatikusan.)
Minden! síkos-daxx növény szaporítható Sheran cserepével -és elvileg sima szaporitással is- , és amint van hozzá spell , onnantól szelence is dobhatja. |
| (Hivatkozott üzenet: [Twang], 2026.05.06. 21:55) |
| |
| 579 | Twang ::: 2026.05.06. 21:55 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Esetleg egy apró kiegészítés az Élet Földjéhez, hogy élő faágra működik a Sheran cserepe. (Ez azért érdemelhet egy fél mondatot, mert abból, hogy szaporítható, nekem pl. ez nem következett automatikusan.) |
| |
| 578 | Garaz ::: 2026.05.01. 16:32 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Levegő sík leírásához a 269. labi megoldására némi kiegészítő tanácsot adnék azoknak, aki gyorsabban akarnak haladni.
- mindkét verzióval nyugodtan végigszánthatod a labit, de amikor megszerzed az első fél kristályrúnát, érdemes a 4. szint 7. pontjára leraknod a Pörhemór körét és közvetlenül kiugrani a labiból a felszínre (VV 299 205 109), előtte Murphy-hívőknek nem árt valami VP generáló parancs, pl.: H 697 10000)
- Az idő kódexe használata (H 2026 269)
- mivel a labi rezetelésével a Pörhemór nem szűnik meg, ezért visszateleportálunk (V 205 1)
- megszerezzük a kristályrúna másik felét (LM 33 33 33 - Murphy-hívők miatt, akik szerint a temporális sztázis erősen Miklósrandom)
- összedobjuk az időkulcsot (KT 2350 - !ha nem ismerjük még, legyen előtte egy IN valakitől vagy egy F 2351, illetve csekkoljuk le a hozzávalók meglétét!)
- jöhet a felkészülés (VV 298 365 324, esetleg HH 1983 1145 2047)
- aztán vesszem Kromalin (LM 34 34 34)
A fentiek szerint nem kell még egyszer végiggürcölni, lehet menni leadni a küldetést az azúrtalizmánért, akinek meg hiányzik a labi másodszori kifüstölése, az egy másik küldetésadó hely KLD-cunamija közepette több körben visszajön kigyakni (HA vigyáz a Pörhemórjára és nem változtatja meg azt egy másik labiban). |
| |
| 577 | yabba ::: 2026.04.23. 00:12 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
A Résföldes leírásban lehet, hogy valami nem jó.
A kyorg voidformáló mágialeoldó ütése nem az utolsó támadáson van, így az FPH nem segít ellene:
"valamint ha boltnál járunk vegyünk 200 void plazmát"
void plazma nem átadható, nem lehet a boltban venni
Isteni átok 1-3 + agybénítás 3 !
Plusz látszik hogy az első végtagon van rajta a varázslat feloldás! Azt semmilyen módon nem lehet levenni, egy végtagnak / támadásszámnak maradnia kell a dezi / pajzs effekt után.
Észrevettem én is, de a Résföldes leírásban az szerepel, hogy FPH-val kiváltható az agybénítás 3. Emiatt írtam, hogy javítani kellene a leírást, hogy más ne szívja meg. |
| (Hivatkozott üzenet: [Salle], 2026.04.22. 17:24) |
| |
| 576 | Salle ::: 2026.04.22. 17:24 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
A Résföldes leírásban lehet, hogy valami nem jó.
A kyorg voidformáló mágialeoldó ütése nem az utolsó támadáson van, így az FPH nem segít ellene:
"valamint ha boltnál járunk vegyünk 200 void plazmát"
void plazma nem átadható, nem lehet a boltban venni
Isteni átok 1-3 + agybénítás 3 !
Plusz látszik hogy az első végtagon van rajta a varázslat feloldás! Azt semmilyen módon nem lehet levenni, egy végtagnak / támadásszámnak maradnia kell a dezi / pajzs effekt után. |
| (Hivatkozott üzenet: [yabba], 2026.04.22. 15:47) |
| |
| 575 | yabba ::: 2026.04.22. 15:47 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
A Résföldes leírásban lehet, hogy valami nem jó.
A kyorg voidformáló mágialeoldó ütése nem az utolsó támadáson van, így az FPH nem segít ellene:
Valami puhára lépsz. Még egy alvó szörny, ami rögvest felriad! Aha, ez egy kyorg voidformáló! {támadása: 510.}
A csata idejére bekészíted a moa csatapajzsot.
Yuin szelleme felgyorsítja a mozgásodat. Ellenfelednek szemmel láthatólag nehézséget okoz, hogy kövesse a gyors mozdulataidat. (Támadása és védekezése csökken.) Mesteri pajzsharcos lévén felkészülsz arra, hogy a pajzsoddal hárítsad ellenfeled támadásait. Néhány mozdulatot teszel, mormolsz, és a következő másodpercben már fizikai pajzs II vibrál körülötted. Az ősi mágia oltalmazón körbeöleli testedet. A szilánk működik (+24 életpont). Hatalmadat demonstrálandó, mormolni kezdesz. Létrejött egy éberség. (+23 védekezés és szerencse.) A szilánk működik (+24 életpont). A másik mormol valamit: egy elnyelés varázslat! Az elnyelés besül. Egy fekete energia varázslattal köszöntöd a másikat. A varázslathoz szükséges komponenst megspóroltad. 656 életpontot sebeztél. Morgan szilánkja gyógyít (+24 életpont). Üdvözlésképpen egy dezintegráció varázslatot eresztesz meg ellenfeled irányába. 662 életpontot sebeztél. Gyógyulsz (+24 életpont). Egy zan energia varázslatot dob rád a másik. 634 életpontot vesztettél. (-80 védekezés.) Egy kriosztázis varázslatot dob rád a másik. A manaretesz elnyeli a varázslatot. Ellenfeled mormol, majd ujjaiból kirepül egy termikcsapás varázslat. 538 életpontot vesztettél. Teli erőből kábító nyilacskát dobsz az ellenfeledre. Lecsillapítod légzésed, felkészülve Muo-Tie Nyugalmának bevetésére. Elrepül 15 kábító nyilacska. Több lövedéked átfúrja a kyorg voidformáló pikkelyes testét. Kritikus ütés! (15 támadással 2925 életpontot sebezve.) Ellenfeledet védi immunitása. Nagyobb tűzelementálod alaposan megpörköli az ellenfél testét. 253 életpontot sebződik. A szörny mentális lehelete megpróbál elálmosítani. Az éberség varázslat tökéletesen megvéd az elkókadástól. Meglengetve a Jégisten kopjáját ellenfeledre ugrasz. Félelmetes Haláltáncba kezdesz, elvágva ellenfeled menekülésének útját. {FM:} Jégisten kopjájával jól megszurkálod a kyorg voidformáló testét. (16 támadással 6134 életpontot sebezve.) Vámpirizálsz (+1839 életerő). Nagyobb tűzelementálod támad. (243 életpontot sebezve.) Egy elemi fagyförgeteg varázslatot dobsz ellenfeledre. 453 életpontot sebeztél. Mg'thorath kövének szellempárduca ellenfeledre ront. (48 sebzést okozott.) Phalthagore gyűrűje felerősíti az aurádat, ami láthatóan kellemetlenül érinti ellenfeledet. (73 életpontot sebezve.) A kyorg voidformáló néhányszor belevágja karmát a jobb válladba. (5 támadástól 268 életpontot vesztesz.) (bőröd védelmez +54 ÉP.) Megszűnik méregsemlegesítés nevű varázslatod. A kyorg voidformáló csapásokat oszt a bal karodra karmaival. (5 támadástól 251 életpontot vesztesz.) (bőröd védelmez +51 ÉP.) Mélyen koncentrálva, ellenfeled megidéz egy termikcsapás varázslatot, majd rád küldi. 1075 életpontot vesztettél. Ellenfeled ismeretlen varázslattal kábít el. (-30 támadás). Mélyen koncentrálva, ellenfeled megidéz egy méregfelhő V varázslatot, majd rád küldi. Az Istenek Talizmánja semlegesíti a varázslatot.
---------------------------------------------
És még:
"valamint ha boltnál járunk vegyünk 200 void plazmát"
void plazma nem átadható, nem lehet a boltban venni
|
| |
| 574 | Erynome ::: 2026.04.07. 11:32 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
A számom nem változott, csak nem vettem észre az sms-t. Lehet, hogy ez most fura, de az SMS már olyan huszadik századi Ha Viberen írtál volna lehet előbb észreveszem. 
A lényeg, hogy központi hiba van, tudnak róla, de húsvét lévén ígyjárás, majd talán holnap.
Ok, korábban imessage volt, de ezek szerint már nem iphone-od van, azért írtam ott, de majd átszokok viberre:) |
| (Hivatkozott üzenet: [Spunk], 2026.04.06. 16:48) |
| |
| 573 | Spunk ::: 2026.04.06. 18:21 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Működik újra. |
| |
| 572 | Spunk ::: 2026.04.06. 16:48 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
A számom nem változott, csak nem vettem észre az sms-t. Lehet, hogy ez most fura, de az SMS már olyan huszadik századi Ha Viberen írtál volna lehet előbb észreveszem. 
A lényeg, hogy központi hiba van, tudnak róla, de húsvét lévén ígyjárás, majd talán holnap. |
| |
| 571 | Erynome ::: 2026.04.06. 07:44 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Én is írtam sms-t, de akkor már lehet más a számod:)) |
| |
| 570 | Spunk ::: 2026.04.05. 23:01 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Sziasztok, nem tudom mi történt, köszönöm Garaznak hogy jelezte, megpróbálom kideríteni, de húsvét van, kis türelmet kérek. |
| |
| 569 | Garaz ::: 2026.04.05. 22:58 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Spunknak jeleztem, utánanéz. |
| |
| 568 | jokesz ::: 2026.04.05. 18:33 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Nekem sem működik :( |
| |
| 567 | Twang ::: 2026.04.05. 08:03 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
"Account suspended."  |
| |
| 566 | Twang ::: 2026.04.03. 10:11 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
A Tűz Síkján egyébként lehet esőt idézni, csak gondoltam jelzem, ha valakiben esetleg kétely merült volna fel - bennem volt némi. (Fejlesztési javaslat: ne lehessen, mert baromi hülyén néz ki. ) |
| |
| 565 | yabba ::: 2026.04.01. 12:47 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| A 282-es labiban (KF, élőholt invázió) 4 vp szívó csapda van, de a bejárásban csak kettő előtt van OV 1 állítás. Így szerintem a 37 és 60-as pontokon lévőbe be lehet esni. |
| |
| 564 | Yoro ::: 2026.03.29. 20:15 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| A sisak a gnómoknak többet fejleszt, az Eldaran meg az elfeknek, szóval fajfüggő, hogy kell-e a továbbiakban. |
| |