| 20618 | Kadera ::: 2026.06.17. 11:18 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Nyugaton keresnék darázsszárnyat 20-30-40-50 is jöhet fel villámárral :) |
| |
| 20617 | Miko ::: 2026.06.09. 07:52 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Ha valaki tudna feltenni sötét italt, nagyon megköszönném!
Tettem fel. (100,100,100,200 db-ot) |
| (Hivatkozott üzenet: [Twang], 2026.06.09. 05:24) |
| |
| 20616 | Twang ::: 2026.06.09. 05:24 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Ha valaki tudna feltenni sötét italt, nagyon megköszönném! |
| |
| 20615 | Chazen ::: 2026.06.06. 17:24 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Nyugaton vennék a következőkből ha valakinél van fölös:
ryuku sisak #688
ryuku köpeny #693
ryuku nadrág #691
ryuku vadászing #1158 (tudom hogy ez nem kell a kürthöz )
Illetve akár cserélhetünk is, ryuku csizmából 3, kesztyűból 1 darabom van amire nincs szükségem, ezeket 1:1 arányban odaadhatom olyanért ami nekem nincs.  |
| |
| 20614 | Finderal (#4255) ::: 2026.06.02. 21:30 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Pár apróságot dobok fel ma éjjel, mindenféle jóságokat. |
| |
| 20613 | torryl ::: 2026.06.01. 19:58 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Villámár jól látom nem működik? |
| |
| 20612 | pterois ::: 2026.06.01. 06:29 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Jöhet a következő kör mágusok itala :) Köszi :P
Az nagyobb tételben is... |
| (Hivatkozott üzenet: [tuzes], 2026.05.31. 23:17) |
| |
| 20611 | tuzes ::: 2026.05.31. 23:17 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Jöhet a következő kör mágusok itala :) Köszi :P |
| |
| 20610 | Buvos Bonyok (#5175) ::: 2026.05.31. 11:30 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
3 db furulya
2 db tatudob
1 db doronyduda
2 db lant
Ezeket keresem megvételre, de nem feltétlen ebben a sorrendben. :) |
| |
| 20609 | Pakmara ::: 2026.05.30. 22:12 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Halálfej szimbólumot vennék pár darabot.
5-öt rakok fel.
Köszi |
| (Hivatkozott üzenet: [vyrydy], 2026.05.30. 21:47) |
| |
| 20608 | vyrydy ::: 2026.05.30. 21:47 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Halálfej szimbólumot vennék pár darabot.
5-öt rakok fel. |
| (Hivatkozott üzenet: [Pakmara], 2026.05.30. 07:45) |
| |
| 20607 | Pakmara ::: 2026.05.30. 07:45 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Halálfej szimbólumot vennék pár darabot. |
| |
| 20606 | yabba ::: 2026.05.30. 02:11 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| kreiton agyat vennék párszor 10 darabot |
| |
| 20605 | Twang ::: 2026.05.29. 14:21 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
szeretnék kérni ha van valakinél felesleges:
50+ mágusok itala (#1610)
Én is szeretnék kérni, több kisebb pakkot akkor inkább, hogy mindenkinek jusson valamennyi. |
| (Hivatkozott üzenet: [tuzes], 2026.05.29. 11:55) |
| |
| 20604 | tuzes ::: 2026.05.29. 11:55 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
szeretnék kérni ha van valakinél felesleges:
50+ mágusok itala (#1610)
|
| |
| 20603 | vyrydy ::: 2026.05.28. 21:53 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
| Pár száz csillezsályalevelet (#1253) vennék villámárral. |
| |
| 20602 | yabba ::: 2026.05.26. 23:12 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Keress rá a karakterek között. Mondjuk, már több, mint 2 hónapja nem járt itt, talán e-mailben tudsz vele egyeztetni, hogy használjon pl. autolicitet. Egyébként, mivel van szerencsém személyesen ismerni, nem gondolom, hogy direkt veled akar kiszúrni.
Most, hogy 2 kopp volt megint rá tett egy licitet. Nekem autolicit van beállítva. Azon gondolkodom, hogy már jelentkezett az olimpiára és azért talán, hogy addig elhúzza a licitet, de igazából nem értem. |
| (Hivatkozott üzenet: [Yoro], 2026.05.26. 19:47) |
| |
| 20601 | Yoro ::: 2026.05.26. 19:47 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Keress rá a karakterek között. Mondjuk, már több, mint 2 hónapja nem járt itt, talán e-mailben tudsz vele egyeztetni, hogy használjon pl. autolicitet. Egyébként, mivel van szerencsém személyesen ismerni, nem gondolom, hogy direkt veled akar kiszúrni. |
| |
| 20600 | yabba ::: 2026.05.26. 00:19 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Ki játszik A nagy Levin nevű karakterrel?
Illetve elmondhatná, hogy mi a hozzáadott érték abban, hogy mindig egy licit lépcsőt rám licitál, amikor már 2 koppos a tétel? |
| |
| 20599 | Gwill ::: 2026.05.25. 21:19 | Felhasználó ignorálása | Válasz erre |
Ökölgyolcs-ot és kalózkendőt vennék keleten (2-2db-ot).
Köszi! |
| |