Ghalla Népe (PDA verzió!) ::: [vendég] o Event szörnylista o Szörnyvadászat o Morf feltalálások o Spunk oldala o Túlélők Földje: Tűzvihar o Tudásbázis o Regisztráció o Csoportok o Hírek o Fórum o TKTK o Piactér
Vissza a témákhoz!
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] ... [1031]

Licitre (1. oldal)

Figyelem! A hozzászólás szövege HTML-ként értelmeződik, következésképp a csibecsőrök közé írt egybefüggő szavak ELVESZNEK! A csibecsőröket írd át pl. szögletes zárójelre a hozzászólás beküldése előtt! Köszi!

Melyik karaktered nevében szólsz hozzá:



20618Kadera ::: 2026.06.17. 11:18  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Nyugaton keresnék darázsszárnyat 20-30-40-50 is jöhet fel villámárral :)
 
20617Miko ::: 2026.06.09. 07:52  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Ha valaki tudna feltenni sötét italt, nagyon megköszönném!

Tettem fel. (100,100,100,200 db-ot)
(Hivatkozott üzenet: [Twang], 2026.06.09. 05:24)
 
20616Twang ::: 2026.06.09. 05:24  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Ha valaki tudna feltenni sötét italt, nagyon megköszönném!
 
20615Chazen ::: 2026.06.06. 17:24  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Nyugaton vennék a következőkből ha valakinél van fölös:

ryuku sisak #688
ryuku köpeny #693
ryuku nadrág #691
ryuku vadászing #1158 (tudom hogy ez nem kell a kürthöz )

Illetve akár cserélhetünk is, ryuku csizmából 3, kesztyűból 1 darabom van amire nincs szükségem, ezeket 1:1 arányban odaadhatom olyanért ami nekem nincs.
 
20614 Finderal (#4255) ::: 2026.06.02. 21:30  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Pár apróságot dobok fel ma éjjel, mindenféle jóságokat.
 
20613torryl ::: 2026.06.01. 19:58  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Villámár jól látom nem működik?
 
20612pterois ::: 2026.06.01. 06:29  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Jöhet a következő kör mágusok itala :) Köszi :P

Az nagyobb tételben is...
(Hivatkozott üzenet: [tuzes], 2026.05.31. 23:17)
 
20611tuzes ::: 2026.05.31. 23:17  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Jöhet a következő kör mágusok itala :) Köszi :P
 
20610 Buvos Bonyok (#5175) ::: 2026.05.31. 11:30  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
3 db furulya
2 db tatudob
1 db doronyduda
2 db lant

Ezeket keresem megvételre, de nem feltétlen ebben a sorrendben. :)
 
20609Pakmara ::: 2026.05.30. 22:12  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Halálfej szimbólumot vennék pár darabot.

5-öt rakok fel.


Köszi
(Hivatkozott üzenet: [vyrydy], 2026.05.30. 21:47)
 
20608vyrydy ::: 2026.05.30. 21:47  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Halálfej szimbólumot vennék pár darabot.

5-öt rakok fel.
(Hivatkozott üzenet: [Pakmara], 2026.05.30. 07:45)
 
20607Pakmara ::: 2026.05.30. 07:45  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Halálfej szimbólumot vennék pár darabot.
 
20606yabba ::: 2026.05.30. 02:11  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
kreiton agyat vennék párszor 10 darabot
 
20605Twang ::: 2026.05.29. 14:21  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
szeretnék kérni ha van valakinél felesleges:
50+ mágusok itala (#1610)


Én is szeretnék kérni, több kisebb pakkot akkor inkább, hogy mindenkinek jusson valamennyi.
(Hivatkozott üzenet: [tuzes], 2026.05.29. 11:55)
 
20604tuzes ::: 2026.05.29. 11:55  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
szeretnék kérni ha van valakinél felesleges:
50+ mágusok itala (#1610)
 
20603vyrydy ::: 2026.05.28. 21:53  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Pár száz csillezsályalevelet (#1253) vennék villámárral.
 
20602yabba ::: 2026.05.26. 23:12  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Keress rá a karakterek között. Mondjuk, már több, mint 2 hónapja nem járt itt, talán e-mailben tudsz vele egyeztetni, hogy használjon pl. autolicitet. Egyébként, mivel van szerencsém személyesen ismerni, nem gondolom, hogy direkt veled akar kiszúrni.

Most, hogy 2 kopp volt megint rá tett egy licitet. Nekem autolicit van beállítva. Azon gondolkodom, hogy már jelentkezett az olimpiára és azért talán, hogy addig elhúzza a licitet, de igazából nem értem.
(Hivatkozott üzenet: [Yoro], 2026.05.26. 19:47)
 
20601Yoro ::: 2026.05.26. 19:47  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Keress rá a karakterek között. Mondjuk, már több, mint 2 hónapja nem járt itt, talán e-mailben tudsz vele egyeztetni, hogy használjon pl. autolicitet. Egyébként, mivel van szerencsém személyesen ismerni, nem gondolom, hogy direkt veled akar kiszúrni.
 
20600yabba ::: 2026.05.26. 00:19  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Ki játszik A nagy Levin nevű karakterrel?
Illetve elmondhatná, hogy mi a hozzáadott érték abban, hogy mindig egy licit lépcsőt rám licitál, amikor már 2 koppos a tétel?
 
20599Gwill ::: 2026.05.25. 21:19  Felhasználó ignorálásaVálasz erre
Ökölgyolcs-ot és kalózkendőt vennék keleten (2-2db-ot).
Köszi!
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] ... [1031]